آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست نرم افزار Memory Card Password Remover / Unlocker

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار
از همکاران و دوستان بزرگوار درخواست نرم افزار Memory Card Password Remover / Unlocker رو دارم اگه محبت بفرمایید برنامه رو در اختیارم بذارین ممنون میشم.دوستان و همکاران گرامی لینک دانلود نمیخوام واسه اینکه یه چند موردی رو پیدا کردم ولی متاسفانه نتونستم دانلود کنم.و به دلیل اینکه برنامه رو این قسمت مطرح کردم احساس کردم این برنامه جز برنامه های ریکاوری به حساب می آید اگه از نظر همکاران جای مطرح کردن برنامه نادرست است به بزرگواری خودتان ببخشید.منتظرتون هستم که برنامه رو در اختیارم بذارین.با تشکر

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
کسی نیست جواب بده؟تورا خدا به این برنامه نیاز فوری دارم.خواهش میکنم

fkh52000

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-11-13
881
5,244
شیراز
سلام
تعدادی برنامه تعمیر وعیب یابی فلاش دارم که داخلش میگردم اگه چیز مناسبی
که به درد شما بخوره بود تا عصر براتون میگذارم خودتون هم میتونید توی سایت
بگردید و برنامه هایی که برای تعمیر فلاش گذاشته اند استفاده کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maryam_sh

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,475
دامغان
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار
از همکاران و دوستان بزرگوار درخواست نرم افزار Memory Card Password Remover / Unlocker رو دارم اگه محبت بفرمایید برنامه رو در اختیارم بذارین ممنون میشم.دوستان و همکاران گرامی لینک دانلود نمیخوام واسه اینکه یه چند موردی رو پیدا کردم ولی متاسفانه نتونستم دانلود کنم.و به دلیل اینکه برنامه رو این قسمت مطرح کردم احساس کردم این برنامه جز برنامه های ریکاوری به حساب می آید اگه از نظر همکاران جای مطرح کردن برنامه نادرست است به بزرگواری خودتان ببخشید.منتظرتون هستم که برنامه رو در اختیارم بذارین.با تشکر
کاربر گرامی اگه فلش شما رایت پروتکت شده و نمیتونید فرمت کنید باید با برنامه اقدام به فرمت کنید
برای اینکار نیاز به اطلاعات مموری کارت شما میباشد که میتونید از برنامه چیپ جینیوس این اطلاعات را بیرون بکشید تا مورد بررسی قرار بگیره
موفق باشید

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
کاربر گرامی اگه فلش شما رایت پروتکت شده و نمیتونید فرمت کنید باید با برنامه اقدام به فرمت کنید
برای اینکار نیاز به اطلاعات مموری کارت شما میباشد که میتونید از برنامه چیپ جینیوس این اطلاعات را بیرون بکشید تا مورد بررسی قرار بگیره
موفق باشید

تشکر میکنم از همکاران و دوستان بزرگوار.این برنامه همانطور که از اسمش معلوم هست واسه حذف و ریکاوری پسورد مموری کارت هست.بنده دوتا مموری کارت micro cd دارم اطلاعاتش خیلی برام مهم هست و قبلا پسورد گذاشتم روی این مموری کارت و الان پسورد رو فراموش کردم میخوام که با این برنامه یا برنامه ای که خودتون اطلاع دارین و تست کردن که پسورد رو حذف میکنه و اطلاع رو نگه میداره در اختیارم بذارین.تشکر

izeh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-09
301
281
تا اونجایی که من اطلاع دارم برا برداشتن پسورد از روی رم از یه وسیله سخت افزاری به شکل رم ریدر هستش وتعمیرگاههای موبایل دارن باید استفاده کنی

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
اگه لطف کنید این برنامه رو دراختیارم بذارین ممنون میشم

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
سلام.تو اینترنت جستجو کنید:
راه اول:
با يه فايل منيجر بريد به آدرس زير:
c:\system

ونجا يه فايل به اسم mmcstore هست اون رو renaame كنيد به: mmcstore.txt حالا فايل رو اجرا كنيد اولش يه خورده حروف و عدد ناخانا نوشته اما آخراي خط اول دقيقآ پسورد شما رو نوشته مثلآ من پسوردم رو تبديل كرده لودم به 123456 وقتي فايل رو باز كردم نوشته بود:
0000ْْْQQQa123456

جاي Q,A حروف نامفهومي رو نوشته بود كه من به جاش q,a گذاشتم

اگر چنين چيزي نبود:
)مموري كارت شما خراب شده
2)با كامپيوتر قفل روي مموري گذاشتيد
اين برنامه رو اجرا كن پسورد رو بهت ميگه البته همراهش حروف عجيب و غريبي هم هستند مثل همون حالت بالايي
http://www.4shared.com/file/7717072/...sword.html?s=1

راه دوم:
استفاده از دستگاهي به نام MMC Unlocker كه حدوه 7 تومنه سرش رو به باطري وصل كني يا ميتوني به usb كامپيوتر وصل كني و مموري رو بذار توش بعد از چند ثانيه كه چشمك ممتد زد قفل مموريت باز شده البته كل اطلاعات داخل مموري كارت پاك ميشه

استفاده از راه هاي ديگه هم شنيدم مثل نصب برنامه هايي كه يا در داخل گوشي يا پي سي نصب مي شن

http://forum.niksalehi.com/forum427/thread17566.html

برنامه مخصوص سیمبیان هست.احتمالا زیاد s60v3 مثل n95-n96-n79 و ...

پیوست‌ها

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fkh52000

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
دوستان و همکاران گرامی اگه لطف کنید اون برنامه ای که خواستم در اختیارم بذارین ممنون میشم.آخه علاوه بر این که مشکل خودم رو میخوام حل کنم شاید مشتری مموری با این وضعیت آورد میخوام واسش پسورد رو بدون از دست دادن اطلاعات حذف کنم

بالا