آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

سوال: نداشتن با وجود نصب کامل درایور کارت صدا

ادریس خان

کاربر
2014-12-10
168
74
تربت جام
با سلام.روی یک سیستم ویندوز اکس پرو نصب کردم و درایور کارت صدا آن بطور کامل و خودکار نصب شده و با توجه به اینکه تمام تنضیمات مربوط به صدا درست هستش ولی بازم صدا نداره چرا؟اسپیکر تست شدن سالم هستن.فقط اینکه من نرم افزار دیگه ای نصب نکردم و فایل های صوتی رو با مدیا پلیر پخش کردم.

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام
در زمانی که با درایور پک اقدام به نصب درایور ها میکنید در بعضی مواقع چند درایور با هم نصب میشوند و باعث تداخل میشوند.شما در دیوایس منیجر روی ایکون صدا کلیک و روی کنترلر صدا کلیک راست و اقدام به آپدیت بصورت دستی بکنید.در پنجره آخری اگر بیش از چند گزینه داشتید هر کدوم رو بصورت جداگانه انتخاب و خروجی رو چک کنید.گزینه دیگر دریافت درایور صوت از خود سایت سازنده هست.در ضمن دو جمپر مربوط به صدا را روی مادربرد بابت بودن چک کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

ادریس خان

کاربر
2014-12-10
168
74
تربت جام
سلام.ممنون از همکاری دوستان.خدمت آقا مصفا عرض کنم خود سی دی ویندوز اکس پرو به طور خودکار اقدام به شناسایی درایورها کرده است من از پک خاصی استفاده نکردم؟اگ مفید هستش الان استفاده کنم؟
آقا AMD.POWER مدل دقیق چیپ صدا رو چطوری میتونم پیدا بفهمم یا چیپ صدا رو؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
سلام.ممنون از همکاری دوستان.خدمت آقا مصفا عرض کنم خود سی دی ویندوز اکس پرو به طور خودکار اقدام به شناسایی درایورها کرده است من از پک خاصی استفاده نکردم؟اگ مفید هستش الان استفاده کنم؟
آقا AMD.POWER مدل دقیق چیپ صدا رو چطوری میتونم پیدا بفهمم یا چیپ صدا رو؟

از برد عکس بگذارید . تا جای چیپ صدا رو براتون مشخص کن و شما شمارشو بخونید .

بالا