آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نیاز به نرم افزار کارت صدای مادربرد matrix-A1P1V

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
225.jpg
---------------------

ALIGHOLAMPOR

VIP+ افتخاری
کاربر

دوست عزیز ممنون از همکاری جنابعالی
این فایل را دانلود کردم درایو صدا کاملا شناسایی شده یعنی مدیا پلیر فایل را داره پخش میکنه ولی از اسپیکر خروجی صدا ندارم :تنضیمات صدا هم توی نوار پایین دکستاب آمده ولی ...
استاد به نظر من کارت صدا سوخته نظر جنابعالی چیه؟بی خیال این کارت بشم ؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
دوست عزیز ممنون از همکاری جنابعالی
این فایل را دانلود کردم درایو صدا کاملا شناسایی شده یعنی مدیا پلیر فایل را داره پخش میکنه ولی از اسپیکر خروجی صدا ندارم :تنضیمات صدا هم توی نوار پایین دکستاب آمده ولی ...
استاد به نظر من کارت صدا سوخته نظر جنابعالی چیه؟بی خیال این کارت بشم ؟

این درایور خودش بود . اگر درایور قبلی رو انیستال کرده باشی باید صدا بده . پیشنهاد میکنم یکبار ویندوز رو نصب کنی دوباره . فقط این درایور رو بریزی اگر صدا نداشتی مشکل داره این چیپ صدا

ALIGHOLAMPOR

VIP+ افتخاری
کاربر
این درایور خودش بود . اگر درایور قبلی رو انیستال کرده باشی باید صدا بده . پیشنهاد میکنم یکبار ویندوز رو نصب کنی دوباره . فقط این درایور رو بریزی اگر صدا نداشتی مشکل داره این چیپ صدا
دوست عزیز ممنون از راهنمایی های جنابعالی من ویندوز راهم مجدد تعویض کردم ولی صدا نیامد

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
دوست عزیز ممنون از راهنمایی های جنابعالی من ویندوز راهم مجدد تعویض کردم ولی صدا نیامد

فیش front audio داره این مادربرد . اگر داره وصل کنید ببینید روی اون صدا دارید ؟ اگر نداشتید چیپ صداتون مشکل داره

ALIGHOLAMPOR

VIP+ افتخاری
کاربر
فیش front audio داره این مادربرد . اگر داره وصل کنید ببینید روی اون صدا دارید ؟ اگر نداشتید چیپ صداتون مشکل داره

دوست عزیز ممنون فیش front audio چیه ؟ همون جا جامپرهای روی مین را می گویید که مثل USB های رو ی مینه! یا چیز دیگیه؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
دوست عزیز ممنون فیش front audio چیه ؟ همون جا جامپرهای روی مین را می گویید که مثل USB های رو ی مینه! یا چیز دیگیه؟

کابلی که به مادربرد وصل میشه و به فیش جلوی کیس میخوره و میشه هدفون رو وصل کرد . خیلی مورد داشتم به خاطر خرابی جک صدای ساند در پنل پشتی صدا نبوده ولی از جلوی کیس صدا داشتم .

بالا