آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تصویر ندادن asus p5g41t-mlx

mohtashami m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2015-08-20
451
223
با سلام
این مین تصویر نمیدهد کد دیباگرEEهستش وریست میشود رم وCPUروهم عوض کردم تغییری نکرد چوک های قسمت CPUهم زیاد داغ میشن مرسی

ardalans

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-26
516
1,353
اول بایوس رایت کن بعد به دنبال سوختگی فیریکی روی مادر بورد باش بعدشم پورتاش رو ببین سالمن یا نه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

mohtashami m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2015-08-20
451
223
سلام دوستان
من هر کجا درخواست دادم گفتید در تایپک خب تایپیک هم سوال کردم نمیدونم چی شد من تازه امدم اگه لطف کنید فایل بایوس بزارید ایشالا جبران کنم

mohtashami m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2015-08-20
451
223
سلام بایوس ریختم مشکلش حل شد تصویر خیلی دیر میاد و حرارت cpu خیلی زیاده وخاموش میشه وبرای بار دوم تصویر نمیده و دیباگر کد85 هستش تویر نمیاد

mohtashami m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2015-08-20
451
223
سلام دوستان این مین تصویر ک میده بعد یک دقیقه خاموش میشه دمای cpuیا هر قطعه دیگه ای نرماله لطفا راهنمایی کنید

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
ابتدا مادربرد رو شستشو داده و زیر پل ها رو با تینر کاملا تمیز کنید .با پاور و رم و CPU دیگه ای تست کنید .سوکت CPU رو از نظر کج شدن و یا کثیف شدن پین ها بررسی کنید .موقع روشن کردن سیستم روی پل شمالی فشار آورده و ببینید تغییری حاصل می شود یا خیر .
موفق باشید .

mohtashami m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2015-08-20
451
223
سلام دوستان
مین رو شستشو دادم مشکل حل نشد سیستم بعد تصویر دادن بعد یک دقیقه خاموش میشه رم رو ک برداشتم سیستم خاموش نمیشد همکارام گفتن شاید بایوسی ک ریختی کار نمیکنه. احتمالا ازبایوس باشه اخه دقیقه سر ی دقیقه خاموش میکنه . درضمن دوتا از ماسفت های کنار چیپ جنوبی داغ میکنند نظر شما چیه عوضشون ک کردم همینطور بود

mohtashami m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2015-08-20
451
223
کسی نیست راهنمایی کنه خیلی وقته سوال کردم پاسخی نگرفتم اگه امکانش هست یه بایوس سالم بزارید ممنون

بالا