آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نرم افزار فرمت فلش | Transcend JetFlash Recovery Tool

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,703
iRanTK.iR

بعد از نصب داخل پوشه نصب برويد ، چند فايل اجرايي ديگر براي استفاده موجود است

JetFlash Recovery Tool.jpeg

JetFlash.JPG

پیوست‌ها

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,703
iRanTK.iR

زیبش باز نمیشه چرا؟

برنامه ناقصه؟

سلام

دوست عزيز فايل ها Zip نيست بلکه RAR هست ، براي باز کردنشون هر سه تا فايلو داخل يک پوشه بدون تغيير نام بريز بعد هم اکسترکتشون کن / موفق باشيد .

FOOAD1

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-10
6
7
سلام خسته نباشيد
من الان خواستم يه برنامه دانلود كنم كه eror خواستم دوباره همون برنامه را دانلود كنم سيستم شما اين برنامه را نوشت
دوست گرامي برای جلوگیری از برخی سوء استفاده هایی که افراد سودجو انجام میدهند فعلا برای دانلود مطالب از انجمن یک سری محدودیت های اعمال کردیم که شما در هر روز اجازه دانلود تعداد فقط 10 فايل را داريد. و شما امروز 10فايل را دانلود كرده ايد. و بايد تا يك 24 ساعت دیگر ساعت 22:33 براي دانلود های دیگر مراجعه فرمائید! و در صورت هر گونه مشکل با مدیر کل تماس بگیرید
لطفا هر چه سريعتر به اين موضوع رسيدگي شود

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,703
iRanTK.iR
سلام خسته نباشيد
من الان خواستم يه برنامه دانلود كنم كه eror خواستم دوباره همون برنامه را دانلود كنم سيستم شما اين برنامه را نوشت
دوست گرامي برای جلوگیری از برخی سوء استفاده هایی که افراد سودجو انجام میدهند فعلا برای دانلود مطالب از انجمن یک سری محدودیت های اعمال کردیم که شما در هر روز اجازه دانلود تعداد فقط 10 فايل را داريد. و شما امروز 10فايل را دانلود كرده ايد. و بايد تا يك 24 ساعت دیگر ساعت 22:33 براي دانلود های دیگر مراجعه فرمائید! و در صورت هر گونه مشکل با مدیر کل تماس بگیرید
لطفا هر چه سريعتر به اين موضوع رسيدگي شود

سلام

دوست عزيز خوبه خودت نوشتي ، نوشته : با مدير کل تماس بگيريد !

ننوشته يک پست در همون تاپيک بزنيد و درخواست رسيدگي کنيد ...

اين پست شما يک اخطار تخلف داره ولي چون تعداد پست هاتون کم هست و ظاهرا هنوز زياد آشنايي با انجمن نداريد اين بار رو نديده مي گيرم .

http://www.irantk.ir/showthread.php?t=5399

موفق باشيد .

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با عرض سلام وخسته نباشي خدمت دوستان من اين برنامه ها را دانلود كردم ولي بلد نيستم فورمت كنم اگه ميشه راهنمايم كنيد :32000000:

دوست من ابتدا فایها رو دانلود کن بعد از زیپ خارج کن و برنامه رو نصب کن فلش و به یو اس بی بزن بعد استارت ........
فلش باید از نوع ترنسند باشه تا زمانی که فلش و به یو اس بی نزنی این برنامه کار نمیکنه چون چیزی پیدا نمیکنه .
توجه: در زمان استارت فلش و از یو اس بی جدا نکن.

یا علــــی

آخرین ویرایش:
بالا