آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل درهارد دیسک لپ تاپی مارک سیگیت

mosafer2

کاربر
2015-05-08
138
114
سلام دوستان این هاردیسک وقتی رو لپ تاپ هست هنگ میکنه و وارد صفحه بوت نمیشه یا بعد ربع ساعت وارد میشه وکلا شناسایی نمیشه البته رو برد کامپیوترنم ستتش کردم همین مشکلو داره به نظرتون مشکل ازکجاست وراه حل چیه؟؟؟

پیوست‌ها

• 51.2 کیلوبایت بازدیدها: 69
  • 58.1 کیلوبایت بازدیدها: 72
  • 109.6 کیلوبایت بازدیدها: 69

MSL

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-20
333
1,892
تهران
درود

همکار گلم هاردی که بد سکتور به میزان بالا داره تعویض کنید بهتره کلا هرچه قدر هم بد سکتور گیری کنید درست نمیشه !
بلاخره دوباره برگشت میخوره. البته نرم افزار هایی هستند که می توان با آنها قسمت هایی که بد سکتور دارند را بلاک کنید ویا نادیده بگیرید که باعث میشه حجم کل هارد هم پایین بیاد ولی برای نمونه در پست بعدی نام نرم افزار ها را برایتان ارسال خواهم نمود چون العان حضور ذهن ندارم باید در هاردم جستجو کنم

MSL

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-20
333
1,892
تهران
برای بد سکتور گیری از نرم افزار های زیر میتوانید استفاده کنید ولی خیلی زمان بر هست و اینکه ارزش نداره ولی خوب هر طور که تصمیم خودتونه
victoria ,
CBL Data Shredder​
, hdd regeneretor​
البته من با همون نرم افزار ویکتوریا کار کردم

mosafer2

کاربر
2015-05-08
138
114
ممنون بابات راهنمایی دوستان عزیز ولی این هارد کلا شناسایی نمیشه توبت یا موقع پارتیشن بندی هاردی نشون نمیده مشکل اصلی اینه وقتی شناسایی نمیشه چکطور بتونم بابرنامه روش کارکنم شرمنده من تازه کارم زیاد سوال میکنم

MSL

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-20
333
1,892
تهران
ممنون بابات راهنمایی دوستان عزیز ولی این هارد کلا شناسایی نمیشه توبت یا موقع پارتیشن بندی هاردی نشون نمیده مشکل اصلی اینه وقتی شناسایی نمیشه چکطور بتونم بابرنامه روش کارکنم شرمنده من تازه کارم زیاد سوال میکنم

درود
پس در ابتدا
ببینید در بایوس هارد شناسایی میشه؟
اگر نشد
شما یک بار فریمور بزنید.اگر درست نشد تعویض برد کنید
البته ااگر مبتدی هستید این کار از دست شما بر نمی آید .زیرا علاوه بر مهارت و تجربه ریزه کاری و ابزار مخصوص خودش را داردبهتر است به شرکت هایی که تخصصی در زمینه هارد فعالیت میکنند بسپارید و خیال خودتان را راحت کنید

اگر شناسایی میشه :
مشخص نکردید چه ویندوزی روی این هارد میخواهید نصب کنید! 2-3 سال پیش مورد مشابهی داشتم برای DELL latitiode 5500 که xp روش نصب نمیشد تو بایوس گزینه ای بود جهت کانفیگ ساتا ، تغیر دادم و درست شد، العان یادم نیست ولی اگه نیاز باشه پیدا میکنم براتون

آخرین ویرایش:
بالا