آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

خاموش شدن تبلت لنوو a2107h بعد از نصب ناقص رام :(

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1,492
6,612
forum.paezaan.com
سلام و خسته نباشید
یه تبلت
lenovo a2107-h
دارم میخواستم یه رام فارسی روش نصب کنم
فایل رام رو دانلود کردم
از طریق برنامه
sp flash tool
دکمه دانلود رو زدم و تبلت رو به کامپیوتر وصل کردم
برنامه اخطار داد اخطار رو بستم و تبلت رو جدا کردم
دیگه به هیچ عنوان روشن نمیشه نه با زدن دکمه پاور و نه با وصل کردن شارژر :(
وقتی هم که به کامپیوتر وصلش میکنی توی دیوایس منیچر مرتب هر 30ثانیه یکی از ابزار ها علامت اخطار زرد میاد کنارش ( مثل اینکه درایورش نصب نباشه) و بعد سی ثایه دیکه علامت اخطار زرد غیب میشه ( انگار درایورش نصب شد) و مرتب صدای قطع و وصل ابزار یو اس بی میاد
Alcatel Single RINDS interface ابزاری که هی قط و وصل میشه اینه
دوستان لطفا راهنمایییی کنیدد

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
399
1,103
خوزستان
سلام همكار گرامي جاي نگراني نيست شما فقط درايور تبلت مربوطه رو نصب نكرده ايد و ابتدا تبلت رو باز يا از كاور سيمكارت و ميموري يك روزنه اي هست اندازه سوزن ته گرد كه اين روزنه ميخوره به ميكرو سويچ ريستارت تبلت، شما اين ميكرو سويچ رو با خلال دندان يا... به مدت هشت ثانيه نگه داريد اگر رسيت شد وبالا آمد فبها المراد واگر نشد يك كار ديگري رو انجام بديد كه باطري را از جا در آورده كه فقط يك پيچ چهار پهلو نوك ريز روي كام پورت پاور قرار داره اونو با آرامي و تأني تمام باز كرده و بعد سوكت رو بدقت نگاه بفرماييد متوجه ميشويد كه چطور بايد به سمت بالا و با استفاده از انگشتان دست با قرار دادن ناخن در دو طرف سوكت پاور به آرامي به سمت بالا بكشيد و بعد چند ثانه به جاي خود قرار دهيت حالا درايور مربوطه كه در پايين عرايضم آپلود ميكنم، روي سيستم نصب كرده و بعد سراغ نرم افزار لودر sp flash tool البته بعد از اكستراكت كردن فايل رام مربوطه پس از دانلود كردن از سايت هاي معتبر رفته و طبق تصاوير كه با علامت نشان دادم عمل كنيد و نتيجه را اعلام بفرماييد

پیوست‌ها

• 72.5 کیلوبایت بازدیدها: 82
  • 67.3 کیلوبایت بازدیدها: 84
آخرین ویرایش:

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
399
1,103
خوزستان

دوست عزيز عرايضم را كاملتر ميكنم و از نرم افزار در حال انتقال رام به تبلت از آن هم عكس گرفتم و براي شما آپلود كردم

تـــــــــوجــــــــه

قبل از زدن تب شماره سه كه در تصور به آن اشاره شده كليد powe + volume down رو فشار داده بعد اقدام به كليك كردن تب شماره 4 بفرماييد و منتظر بمانيد تا تانوار وضيفه به صد در صد برسه و تا ظاهر شدن كادر شماره
6 كه در تصور به آن اشاره كردم شكيبا باشيد

پیوست‌ها

• 85.6 کیلوبایت بازدیدها: 83
  • 83.6 کیلوبایت بازدیدها: 84
آخرین ویرایش:

javad1361

کاربر
2008-07-27
7
7
سلام
تبلت من لنوو TAB 2 A7-HC فایل رام فارسی را اشتباها با flash tools تزریق کردم الان خاموشه به هیچ وجه روشن نمیشه سوکت باطری را جدا کردم کلید پاور را 30 ثانیه نگه داشتم از کلید های ترکیبی پاور و ولوم +- استفاده کردم حتی به کامپیوتر هم میزنم هیچ عکس العملی نشون نمیده درایور کامپیوتر هم چک کردم درسته از اساتید عزیز لطفا راهنمایی کنید .

بالا