آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: نرم افزار تعمیر فایل های عکس

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما همکاران و دوستان گرامی
یکی از مشتری ها مموری گوشی آورده و عکس هایی که توسطگوشی گرفته الان باز نمیکنه به گفته مشتری تا چند روز بعد از گرفتن عکس هیچ مشکلی نداشته ولی الان وقتی فایل عکس رو باز میکنی هیچ گونه تصویری نشون داده نمیشه آیا قابل تعمیر هستن؟اگه جواب بلی هست نرم افزار جهت تعمیر معرفی بفرمایید ممنون میشم.درضمن عذرخواهی میکنم نمیدونم واقعا سوالم رو درست جایی که باشه مطرح کردم یا نه.منتظر جواب دوستان هستم مشتری خیلی از این بابت که عکس هاشو خراب شده ناراحت هست و میخواد که اگه راهی داره هر چه زودتر درست بشه

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
متاسفانه این برنامه نتونست فایل های عکس رو تعمیر کنه.از تمامی همکاران و دوستان بزرگوار خواهشمندم که هر چه زودتر هر پیشنهادی و راه حای دارن در اختیارم بذارن تا بتونم مشکل این بنده خدا رو حل کنم.مشتری داره سکته میکنه بخاطر از دست دادن عکس ها.منتظرتون هستم

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
اگر واقعا عکسها مهم هستند . بهتره بفرستید برای مراکز ریکاوری . چون با دستکاری احتمال برگشت و بازیابی فایلها به صفر میرسه .

ali_sha

کاربر
2011-04-24
36
143
تهران
با عرض سلام و با اجازه اساتید. دوست من اگه عکسها خیلی مهمه فرمایش جناب AMD را انجام بده اگر نه بهتره فایلهای داخل رم را خالی کرده و روی هارد انتقال بده و با نرم افزار های ترمیم عکس مانند RS File Repair -وSoftOrbits Picture Doctor 2.0 Retai-Stellar.Phoenix.JPEG.Repair -SoftOrbits.Picture.Doctor را تست کن و با نرم افزارهای ریکاوری عکس و فایل Ashampoo.GetBack.Photo -LC.Technology.PHOTORECOVERY.2015_ GetData Recover My Photos -- - -Ontrack.EasyRecovery.Professional هم روی رم کار کن حتمأ جواب میگری البته اگه تو این مدت رم فورمت نشده باشه و اطلات روی اون نریخته باشن-واسه من ویروس این مشکل را ایجاد کرده بود که ترمیم نشد ولی با ریکاوری برگشت.دوستان ببخشن کمی طولانی شد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mavaramat

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
احنمال خرابی خود رم هم هست،چندین مورد داشتم که دچار چنین مشکلاتی شده و رم مشکل پیدا کرده.اسم بعضی پوشه ها یا فایل ها به هم نریخته؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali_sha

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
احنمال خرابی خود رم هم هست،چندین مورد داشتم که دچار چنین مشکلاتی شده و رم مشکل پیدا کرده.اسم بعضی پوشه ها یا فایل ها به هم نریخته؟

نه اسم هیچ فایلی به همر ریخته نیست تمام راه پیشنهادهای دوستان انجام دادم نتیجه ای نگرفتم و همچنان منتظر نظرات و راه حلهای دوستان و همکاران بزرگوار هستم

آخرین ویرایش:

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سلام مجدد خدمت همکاران و اساتید محترم انجمن
هیچگونه راه حلی پیدا نشد واسه بازگشت دوباره فایل های عکس این بنده خدا.همچنان منتظر نظرات شما هستم

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سلام خسته نباشید
همکاران و دوستان بزرگوار کسی درمورد این مشکل مشتری ما نظری نداره باید چکار کنم واسش تا فایل هاشو درست بشه؟

بالا