آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود: فایل فلش انواع هارد SEAGATE

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,797
من چند روز قبل داشتم فکر می کردم که آیا می شه با پروگرم کردن آی سی هارد هارد busy رو راه انداخت. خیلی هم گشتم توی اینترنت ولی چیزی پیدا نکردم. تا تاپیک شما رو دیدم. هنوز مدل هاردی با فایل هایی که شما گذاشتی ندارم. ولی امیدوارم که پیدا کنم . با تشکر از شما ، ممنون می شم که باز هم فایلهای هاردهای جدیدتون رو آپلود کنیم ، ما هم دانلود می کنیم و به وقتش استفاده می کنیم.
باز هم جا داره تشکر کنم از شما دوست عزیز

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
من چند روز قبل داشتم فکر می کردم که آیا می شه با پروگرم کردن آی سی هارد هارد busy رو راه انداخت. خیلی هم گشتم توی اینترنت ولی چیزی پیدا نکردم. تا تاپیک شما رو دیدم. هنوز مدل هاردی با فایل هایی که شما گذاشتی ندارم. ولی امیدوارم که پیدا کنم . با تشکر از شما ، ممنون می شم که باز هم فایلهای هاردهای جدیدتون رو آپلود کنیم ، ما هم دانلود می کنیم و به وقتش استفاده می کنیم.
باز هم جا داره تشکر کنم از شما دوست عزیز

نه نمیشه، رام هارد به ندرت خراب میشه و 99% مشکل از اون نیست که با پروگرم حل بشه و همچنین چندین بار گفتم رام هر هاردی منحصر به همون هارد هست

مهندس جان سلام این راه حل مشکله منه؟

نه فکر نکنم شما مشکل ظرفیت صفر داشته باشین
اگه کرج هستین میتونم یه تعمیرگاه مطمئن بهتون معرفی کنم. اگه خوزستان هم باشین خودم در خدمتم.

azezkmsf

کاربر
2011-04-17
133
116
نه نمیشه، رام هارد به ندرت خراب میشه و 99% مشکل از اون نیست که با پروگرم حل بشه و همچنین چندین بار گفتم رام هر هاردی منحصر به همون هارد هست

نه فکر نکنم شما مشکل ظرفیت صفر داشته باشین
اگه کرج هستین میتونم یه تعمیرگاه مطمئن بهتون معرفی کنم. اگه خوزستان هم باشین خودم در خدمتم.
بله کرج هستم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

azezkmsf

کاربر
2011-04-17
133
116
سلام اونجا هم مشکل حل نشد
الان هارد رو که مستقیم به کامپیوتر وصل میکنم یگ درایو بسته توی مای کامپیوتر میاره ولی توی دیوایس منیجر یک درایو به فرمت raw میاره
چیکار کنم اطلاعاتم حفظ شه و درستش کنم
فکر کنم فورمتش عوض شده ویندزو نمیشناسه

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,797
اگر هارت سیگیت یا مکستور باشه راه حلش همینه

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)