آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: عدم تصویر در Lenovo thinkpad E535

mostafa_361

کاربر
2011-11-16
86
131
مشهد
یه لپتاپ لنوو آوردن که روشن میشه اما تصویر نداره. دور فن داره و سی پی یو داغ میشه.و با پورت VGA خروجی نداره.شماره مینQALEB LA 812 A rev : 1-0
کارهای انجام شده.
سرویس و شستشو با تینر.
آلان هم می خوام بایوس بزنم اما آی سی فلش رو نمی دونم کدومه/ فکر کنم دو بایوسه باشن این مدل ها روی مین یه Eprom به شماره 24s08 \پیدا کردم که محلشو نشون میدم.
دوستان محل بایوس و چنانچه فایل هاشون رو دارن برام بزاران با تشکر
ssssssssssssssssss.jpg

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
عکس واضح و با کیفیت از هر دو طرف برد قرار دهید .احتمال زیاد آی سی بایوس در سمت دیگه مادربرد هست .مادربرد رو زیر لوپ بررسی کنید .با سوئیچ پاور خاموش می شه یا نه ؟ولتاژ قسمتهای مختلف رو اعلام کنید .
موفق باشید .

mostafa_361

کاربر
2011-11-16
86
131
مشهد
ضمن سلام مجدد عکس ها رو گذاشتم. ic فلش پشت برده و تو عکس مشخص کردم.نکته اینه که اینها دو بایوسه هستن یا همین یه دونس.
با دکمه پاور روشن و خاموش میشه
با رم و سی پی یو سالم چک کردم . لپتاپ روشن که میشه 3 تا بوق میزنه و بین بوق اولی و دوتای بعدی یه فاصله کوچیک هست. - -- - -- - --
DSC_0056.jpg
DSC_0055.jpg

mostafa_361

کاربر
2011-11-16
86
131
مشهد
فلش دریافت شد و پروگرم شد هنوز تصویر ندارم و همون مشکل بوق برقراره. ولتاژ های کدوم قسمت ها را باید بگیرم اگه ممکنه روی عکس مشخص کنین.

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
همکار گرامی
اگه درخواستی بی پاسخ می مونه حتما دلیلی داره .در مورد درخواست فایل فلش شاید کسی موجود نداره که آپلود کنه .در مورد این پست هم اگه شما انجمن رو جستجو می کردید ،پست های زیادی در مورد نحوه ولتاژگیری و همچنین نقاط ولتاژگیری وجود داره و نیازی به تکرار مکررات نیست .از طرفی حتما دوستان و همکاران سرشون شلوغ هست و نمی تونن سر بزنن .کنایه ای هم که زدید در شان یک انجمن علمی نیست .توصیه می کنم پستتون رو ویرایش کنید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

mostafa_361

کاربر
2011-11-16
86
131
مشهد
همکار گرامی
اگه درخواستی بی پاسخ می مونه حتما دلیلی داره .در مورد درخواست فایل فلش شاید کسی موجود نداره که آپلود کنه .در مورد این پست هم اگه شما انجمن رو جستجو می کردید ،پست های زیادی در مورد نحوه ولتاژگیری و همچنین نقاط ولتاژگیری وجود داره و نیازی به تکرار مکررات نیست .از طرفی حتما دوستان و همکاران سرشون شلوغ هست و نمی تونن سر بزنن .کنایه ای هم که زدید در شان یک انجمن علمی نیست .توصیه می کنم پستتون رو ویرایش کنید .
چه فایده داره وقتی پاسخی دریافت نشه و نجربه ای برای سایر همکاران فراهم نشه در هیچ کجای سایت من پاسخی دریافت نکردم حتی روی چت باکس پیغام گذاشتم چرا به صفحه آموزش تعمیرات LED LCD دسترسی ندارم؟؟
جوابی دریافت نکردم
با این حال من به توصیه شما عمل کردم اما توصیه می کنم شما هم بیشتر به فکر راندمان سایت باشین!!!!

بالا