آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمايي

Karim_A

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-02-23
392
1,903
بندر صيادي
سلام دوستان عزيز
ميخواستم راهنمايي كنيد چه نوع اهم متر يا مولتي متر براي كارم تهيه كنم مهم نيست قيمتش ولي كار خوب ميخوام
ممنونم اگه راهنمايي كنيد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ajan

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
سلام دوستان عزيز
ميخواستم راهنمايي كنيد چه نوع اهم متر يا مولتي متر براي كارم تهيه كنم مهم نيست قيمتش ولي كار خوب ميخوام
ممنونم اگه راهنمايي كنيد
سلام دوست من
اگرکارتو بگی و می تونی کار کنی و تجربه داری دیجتالی راحت تر هست اما یک اشتباه خراب شده و درست نمیشه عزیز

Karim_A

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-02-23
392
1,903
بندر صيادي
سلام دوست من
اگرکارتو بگی و می تونی کار کنی و تجربه داری دیجتالی راحت تر هست اما یک اشتباه خراب شده و درست نمیشه عزیز

سلام دوست عزيز ممنونم كه راهنمايي كرديد
بله من دارم دوره تعميراتم را به پايان ميرسونم و نيازهاي اوليه رو ميخوام خريد كنم بازم اگه بيشتر واسه خريدم راهنمايي كنيد ممنونم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ajan

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
سلام دوست عزيز ممنونم كه راهنمايي كرديد
بله من دارم دوره تعميراتم را به پايان ميرسونم و نيازهاي اوليه رو ميخوام خريد كنم بازم اگه بيشتر واسه خريدم راهنمايي كنيد ممنونم

سلام دوست من ما در کنار هم واسه چی هستیم حتما تو خرید لازم شد بپرس ما جواب میدیم و من خودم هم از فروشگاه امیر ایسی خرید میکنیم اما بدون که چه مدلی باید سفارش دهید برای بهتر خریدن سوال خود را بپرس و برای بهتر خرید از فروشگاه تماس تلفنی و تظمین کالا را خاستار باش و به جنس هم توجه کن ما در خدمت حاضریم نترس به راهی که انتخاب کردهاید با قدرت ادامه بدیه خدا پشت پناه همه هست و اگر برای کسب روزی هلال قدم برداری میشه یک کارهای کرد تشکر

بالا