آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خرابی هیتر quick 700

amer007

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-21
962
3,235
IRAN IN MY HEART
سلام
شاید ورودی المنت فیوز داره، خیلی وقته دسته هیتر ودر کل هیتر باز نکردم،.
اگه المنت سالم، و ولتاژ نیز هست، دلیلی نداره که المنت داغ نشه!

godfather

کاربر
2011-03-19
1
3
من خودم قبلا این خرابی رو داشتم و تعمیرش کردم. اگه کسی این مشکل رو داشت که هیتر باد داره ولی چراغ حرارتش خاموش هستش و المنت سالم باشه، احتمال خیلی خیلی زیاد دیود زنر برد سوخته. راحت با مولتی متر تست کنید متوجه میشید. این مطلب رو برای کسانی نوشتم که در اینده احتمالا هیترشون به این شکل خراب میشه و توی انجمن ها دنبال علتش میگردن بتونن راحت تعمیر کنن
لطفا نتیجه تعمیرتون رو برای دوستانی مثل خودتون داخل این تاپیک بزارید.

masodashna

کاربر
2022-04-30
1
1
33
سلام من کوئیک ۷۰۰ دسته دوم گرفتم باد هیترش خیلی کم شده ایا باید پمپش رو عوض کنم ؟طرف میگه پمپش ایراد داره از چند جا پرسیدم پمپش رو نداشتن؟کسی سایتی سراغ داره پمپش رو بفروشن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Kress

reza_m72

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-27
302
1,849
فردیس
سلام
دوستان خوب گروه پست میزاری میگی باد گرم نمیزنه یا داغ نمیکنه .
عزیزان یه ولتاژ گیری کنید قطعات را با اهم متر تست کنید. ولتاژ ورودی هیت را بگیرید اطلا ببینید ولتاژ میده .[hide]معمولا خرابی هیت یا دیود زینر شرت کرده یا مقاومت وات بالا سوخته یا تریاک سوخته یا ایسی 555 سوخته نمیشه دونه دونه به هتون بگیم اول برو ولتاژبگیر بعد قطعات را تست کن این کارا را انجام بدید بعد سوال کنید . بگید ولتاژ فلان جا چقدره و این قطعات هم تست شده بعد راحت میشه راهنمایی تون کرد [/hide]

Anahita008

کاربر
2014-08-18
141
361
سلام خسته نباشین هویه هیتر من مارکquick700هست وقتی روشن میکنم هویه به حدی داغ میشه که سرش کامل قرمز میشه اگه مشکلش میدونین لطفا راهنماییم کننین ������������
یا پمپتون از کار افتاده یا تریاک کنترل دما سوخته و چسبونده .

bardian

کاربر vip
کاربر
2009-01-25
14
24
سلام اگر ولتاژ دوسر المنت نداری مسیر سیم از برد تا المنت تست کن قطع نشده باشد ولوم دما را یک تستی برن

bardian

کاربر vip
کاربر
2009-01-25
14
24
سلام سیم المنت را جابجا کن ببین حل می شود یا نه

mortazaasil

کاربر
2024-03-31
5
0