آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: کار نکردن کلیدهای F9, F10 ,F11 برای تنظیم شدت روشنایی صفحه نمایش در لپ تاپ HP 8460P

atorpat

کاربر vip
کاربر
2014-03-04
162
289
سلام
لپ تاپ HP 8460P دارم که کلیدهای F9, F10 ,F11 برای تنظیم شدت روشنایی صفحه نمایش کار نمیکنن. درایور ها رو با درایور کالکشن نصب کردرم جواب نداد . ویندوز عوض کردم و درایور کارت گرافیک رو از سایت HP دانلود کردم (سه درایور داره هر سه رو دانلود کزدم) و نصب کردم یکی از اونا --Intel Video Driver and Control Panel (International) -- موقع نصب پیغام THIS COMPUTER DOES NOT MEET MINIMUM REQUREMENT FOR INSTALLING THIS SOFTWARE میده که ، من نرم افزار های کمکی مثل .NET FRAMEWORK -- INSTALLSHID -- DIRECTX -- MS ,و ... هر چی که بهذهنم میرسید رو نصب کردم ولی نه این درایور تصب میشه ونه کلیدهای تنظیم روشنایی فعال میشن.
البته شدت روشنایی بصورت دستی و از داخل کنترل پنل قابل تنظیم هست و مشکلی ندارد
کارت گرافیک لپ تاپ AMD RADEON HD 6470M هست
کمکم میکنید لطفا!؟
تشکر!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yp1248

atorpat

کاربر vip
کاربر
2014-03-04
162
289
سلام
در سایت سازنده، درایور کیبورد وجود ندارد دو درایوری که تحت عنوان کیبورد و .... وجود دارن یکی برای camera و دیگری برای tuchpadهست. دوستان اگه کسی درایور کیبرد رو داره برام آپلود کنه لطفا ؟
ممنون !

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود
همکار گرامی ، اول در دیوایس منیجر چک کنید که گرافیک نصب شده باشد هم اینتل و هم amd
معمولا کلبد های روشنایی باید با fn ترکیبی کار کند مثلا fn + f9 یا fn + f10
شما چک کنید ببینید فقط کلید ترکیبی روشنایی کار نمیکند یا کلا کلید های ترکیبی fn همه کار نمیکنند . سپس نتیجه را اعلام فرمایید تا همکاران دقیقتر بتوانند راهنمایی کنند
موفق باشید

بالا