آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تصویر نداشتن مادربرد GA-M55SLI-S4

azadmol

کاربر vip
کاربر
2013-06-21
117
554
سلام
ی مادبرد پیشم امده در درجه اول دیدم خازن های کنار سی پی یو باد کرده اون ها رو یک دست عوض کردم خب تا اینجا ظاهرا همه چی نرمال بود تا متوجه شدم چیپش خیلی داغ میکنه ی جستجوی توی انجمن کردم و دیدم یک نفر هم با همین مادربرد همچین مشکلی داشت پست رو به دقت خوندم و کار های که گفته بودن انجام دادم اما این مادربرد بطور معمول چیپ هاش داغ میکنه در سری جدیدش گیگابایت روی هدسینگ فن اضافه کرده:
http://www.irantk.ir/irantk38508/
بعد سیستم رو بدون گرافیک تست کردم دیدم دیباگر کد 75 و در اخر 7F میزنه . فکر کردم بخاطر اینکه گرافیک نصب نیست خطای گرافیک میزنه . اما مشکل از اینجا شروع شد که وقتی گرافیک رو نصب میکنم دیباگر تا C1میره بعد ریستارت میشه این عمل تا چهار بار ریستارت شدن ادامه داره تا اینکه کد 66 میزنه . اما بدون گرافیک سیستم تمام چک ها رو انجام میده تا میرسه به خطای گرافیک .

ولتاژ ها هم همه نرمال هست . یک نکته دیگه هم باید بگم اینکه مادربرد تک چیپ هست و چیپ رو ریسولد کردم .
ی فیلم هم پیوست کردم که دقیقا همین مادربرد هست و همین مشکلی که من دارم.

شرمند اگه نتونستم درست توضیح بدم ممنون میشم راهنماییم کنید

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

azadmol

کاربر vip
کاربر
2013-06-21
117
554
کسی تا حالا به همچین مشکلی برنخورده؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: optical

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
ماسفت ها و خازن های کنار اسلات pcie رو تست کنید .

azadmol

کاربر vip
کاربر
2013-06-21
117
554
سلام
همه رو تست کردم مشکلی نداشت اما ب ی چیزی برخوردم وقتی روی اسلات فشار میاری خطایی FF میزنه فکر میکنم اتصالی داره پشت اسلات هم هیت گرفتم بازم همینجور بود فکر کنم توی لایه های مادربرد اتصلایی به وجود امده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: optical

mohtashami m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2015-08-20
451
223
مهنذس منم دقیقا همین مشکلو دارم نتیجه چیشد