آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تستر ایسیو و دوره آموزشی تعمیرات ایسیو

darabi81

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-10
1,037
5,385
سلام به همه دوستان
عزیزانی که در کار تعمیرات ecu هستند لطف کنند و در صورت امکان به چند سوال من جواب دهند.
من چند مدتی است که در فکر اضافه کردن تعمیرات ecu به کار تعمیراتی تعمیرگاهم هستم.
با تحقیقی که کرده ام یک شرکت در بابل به اسم نگار خودرو ,دوره آموزشی 3 روزه برگزار می کند .
دوستان اگر اطلاعی در مورد سودمند بودن این دوره دارند ,لطف کنند و راهنمایی کنند.
همچنین در مورد ابزار مورد نیاز برای شروع کار:
من ابزار معمول تعمیرات الکترونیک مثل انواع هویه و هیتر و مولتی متر و اسکوپ را دارم.آیا ابزار خاص دیگری مورد نیاز است؟
شرکتی که ذکر کرده ام دستگاهی به نام تستر ecu تولید می کند.آیا این دستگاه جواب همه کارهایی که روی ecu باید انجام داد را می دهد؟
http://www.negarkhodro.com/product/PNK_30/Industrial+Tester+ECU+NKH6000/تستر+ایسیو++NKH6000
دوستان عزیز اگر روش بهتری به غیر از این دوره و یا جای دیگری که قبلا رفته باشند را سراغ دارند ممنون میشوم راهنمایی کنند.
سپاس

darabi81

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-10
1,037
5,385
دوست عزیز هیج شرکتی در سطح حرفه ای اموزش نمیده همشون در سطح معمولی وهزینه بالا میگیرن شاگردی کنی بهتره یا اطلاعات جمع اوری کنی تستر ecu هم واسه کار تعمیرات عالیه باید داشته باشی

سلام با تشکر از پاسخ شما
با شرکت تماس گرفتم.قیمت تستر ecu تولیدی آنها 3450000 تومان بود که البته اعلام کردن که 8 کابل همراه دستگاه است . 8 کابل دیگر هم به صورت آپشن به قیمت 1800000 تومان .
نظر شما در این خصوص چیه؟
قیمت دوره 2 روزه شان هم منطقی بود.
و دیگر اینکه من چون مکانیک نیستم تعمیر ecu , bsiو .... از عهده من بر می آید؟
سپاس

farhad1025

کاربر
2014-05-28
68
172
دوست عزیز شما میتونید تستر نگار رو دست دوم درحد نو دوستان دارن تهیه کنید گارانتی دار و بیقه هزینه رو صرف وسایل دیگه بکنید اگر هزینه کلاس بالا نباشه واسه اولیه کار خوبه ولی ....هزینه های زیاد میگیرن شرکتهای دیگر نگار خودرو از نظر خدمات وتهدها و جوابگوی عالی هست

darabi81

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-10
1,037
5,385
دوست عزیز شما میتونید تستر نگار رو دست دوم درحد نو دوستان دارن تهیه کنید گارانتی دار و بیقه هزینه رو صرف وسایل دیگه بکنید اگر هزینه کلاس بالا نباشه واسه اولیه کار خوبه ولی ....هزینه های زیاد میگیرن شرکتهای دیگر نگار خودرو از نظر خدمات وتهدها و جوابگوی عالی هست
سلام
اگر دست دوم پیدا بشه که خیلی عالیه
اگر سراغ داشتید خبرم کنید.
به غیر از تستر هم فقط فکر میکنم پروگرامر نیاز باشه و بقیه لوازم را هم دارم.
به نظر شما چه پروگرامری تهیه کنم.چون چندین مدل tnm موجود است و واقعا گیج شده ام.
هزینه کلاس مقدماتی هم 800 تومانه.
هرچند شاید این دوره ها کامل نباشند ولی چند ماهی آدم رو جلو می اندازند.
اگر اطلاع دارید که بهترین تجهیزاتی که می توانم تهیه کنم چی هستند,ممنون میشوم راهنمایی کنید.
سپاس

farhad1025

کاربر
2014-05-28
68
172
سلام دوستان عزیز این سایت اموزشی و واسه یه سری از دوستان که میخوان شروع به کار وتجربه کنن بنده به نوبه خودم وظیفه دونستم که دوستان را راهنمای کنم دوستان اکثر دیاگ و تستر و...... تو ایران کپی هست و همه از هم کپی میکنن وزمان فروش یه قولهای میدن و........ ودستگاه اپدیت نمیکنن جوابگو نیستن وخدمات نمیدن دوستانی که میخوان دستگاه یا..... خریداری کنن از شرکتهای معتبر خریداری کنن تا حداقل پولشون حروم نشه ودردسر نکشن یکی از شرکتها که دستگاه کپی و....تستر و سوزن شور و جیتک میفروشه که هزار تومان هم گرونه دستگاهش پارسیان صنعت اصفهان هست که تبلیغات زیاد وزمان فروش وعدهای پوج میدن تا مشتری خام کنن دوستان مراقب باشید و اطلاع رسانی کنید تا حداقل کلاه سر دوستان نره

DeDe

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-03
598
4,520
برادر من با شرکت نگار خودرو کار نکن که بد جور کلاهبرداره هنوز چند صد هزار تومن بنده دستشونه
چند سال پیش چند میلیون ریختم به حلقومشون انشالله کوفتشون بشه
با شرکتهای مستقر در تهران کار کنی بهتره

farhad1025

کاربر
2014-05-28
68
172
سلام دوستان به زودی کلاسهای اموزشی به صورت حرفه ای وتخصصی در شیراز برگزار میشود کلاسهای تعمیرات ecu سبک وسنگین تعمیرات کیلومتر ایربگ abs
تنظیم موتور باطری سازی دوستان که مشتاق هستن به زودی اعلام میشود جهت ثبت نام کلاس ها

پیوست‌ها

• 61.1 کیلوبایت بازدیدها: 182
بالا