آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل در باز کردن سایت گلستان

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با عرض سلام و صبح بخیر خدمت اساتید محترم انجمن
سایت گلستان با آدرس http://reg.pnu.ac.ir/ تا چند روز قبل با ie11 و ویندوز7 میتونستم وارد سایت بشوم ولی از دیروز تا حالا هر کاری میکنم وارد نمیشه صفحه اول سایت میاد وقتی ورود به سیستم یا گزینه پایین تر (جهت ورود سریعتر اینجا رو کلیک کنید)رو میزنم دیگه چیزی باز نمیکنه.
کارهای انجام شده:
1-نصب ie tab در فایرفاکس
2-اضافه کردن سایت به Compatibility View
3-پاک کردن تاریچه اینترنت اکسپلورر
4-ریست کردن تنظیمات ie به حالت دیفالت
درضمن ie نسخه11 و ویندوز7 هست.همانطور که خدمت شما عرض کردم تا چند روز قبل بدون هیچگونه مشکلی وارد سایت میشد ولی الان نه.از همکاران و دوستان گرامی درخواست کمک و راهنمایی میخواهم.با تشکر

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
باسلام و صبح بخیر
هیچ گونه مشکلی در باز کردن سایت گلستان نمیبینم نا گفته نماند ،مال من ویندوز xpro مرورگر ie 8 می باشد ./.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
من با IE8 تست کردم. تا مرحله login مشکلی نبود و لود میشد از اونجا به بعدش هم که یوزرنیم و پسورد ندارم تست کنم. ولی با فایرفاکس لود نمیشد

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
میدونم سایت مشکل نداره.بنده هم تا چند روز قبل میتونستم وارد سایت بشم ولی متاسفانه الان مشکل دارم از شما درخواست راهنمایی دارم تا مشکلم حل بشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ma1369

royaali

کاربر
2015-07-25
115
341
با سلام
برنامه ی فلش پلیر را نصب کنید یا آپدیت کنید
من هم الان خواستم وارد شوم پیام آپدیت فلش پلیر داد ولی من در قسمت پایین اینجا کلیک کنید کلیک کردم پیامی اومد مبنی بر اینکه اجازه بده موقتا وارد شوم اومد همون را تایید کردم وارد شد

آخرین ویرایش:

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با سلام
برنامه ی فلش پلیر را نصب کنید یا آپدیت کنید
من هم الان خواستم وارد شوم پیام آپدیت فلش پلیر داد ولی من در قسمت پایین اینجا کلیک کنید کلیک کردم پیامی اومد مبنی بر اینکه اجازه بده موقتا وارد شوم اومد همون را تایید کردم وارد شد

همین الان فلش پلیر آخرین ورژن نصب کردم ولی باید بگم متاسفانه مشکل حل نشد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ma1369

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سلام.مرورگر avant رو دانلود و نصب کنید.موتور پیشفرض این مرورگر بر پایه ی ie هست.در ضمن تاریخ و ساعت هم چک شود.
http://www.avantbrowser.com/release/absetup.exe
یا حق

تاریخ و ساعت ویندوز تنظیم هستن برنامه ای که فرمودین نصب کردم متاسفانه مشکل حل نشد.وقتی گزینه ورود به سیستم میزنم یه صفحه خالی جدید باز میشه و نمیتونه وارد محیط سایت بشه همون صفحه ای که نام کاربری و کلمه عبور میخواد

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
شاید سایتشون مشکل داره. نمیدونم این دوستمون که وارد سایت شدن وارد همین سایت شما شدند یا سایت دانشگاه دیگری.
اگر همین سایت بوده که مشکل از شماست ولی اینجوری نمیشه جواب قطعی داد
از دوستانتون بخواین چک کنن ببینید دیگران می تونن وارد بشن؟؟

بالا