آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: هیتر quick700

djyasser

کاربر
2011-09-16
46
153
tehran
یا سلام خدمت اساتید
من به تازگی یک عدد هیتر کوییک700 خریدم و یک سوالی از خدمت شما داشتم اونم این هست که هیتر بادگرم رو روی هر دمائی که تنظیم میکنم ال ای دی اون دائم چشمک میزنه و هیچوقت ثابت نمیشه تا بشه فهمید به اون دمای مورد نظر رسیده یا نه در صورتی که من تو چندتا مارک دیگه از هیترها که دیدم وقتی دمای هیتر یه دمای تنظیمی برسه ال ای دی اون ثابت میشه.از فروشنده هم که پرسیدم میگه همه کوییک 700 ها اینجوری هستند.خواستم ببینم راست میگه یا اینکه این خرابه.باتشکر

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
بله دوست عزیز همین طوری هست منم دارم ولی در کل باید چشمک بزنه چون مدام در حال کار کردن هست المن دستگاه این چراغ هم میزان کار کرد المنت دشتگاه رو نشون مید یعنی اگر شما باد دستگاه رو کم کنید می بینید که چشمک زدن LED کمتر میشه یعنی هوای کمتر خروج هوای کمتر از سری نازل دستگاه همین المن هم برای اینکه به اون درجه ای که شما براش تایین کردید برسه و خروجی هوای گرم داشته باشه روشن و خاموش میشه

djyasser

کاربر
2011-09-16
46
153
tehran
با تشكر از شما دوست عزيز ميخواستم ببينم رنج دماي تنظيمي روي اين دستگاه چطوري هست يعني اگه ما پتانسيومتر رو روي يك بزاريم دماي خارج شده از هيتر ١٠٠درجه هست؟

آخرین ویرایش:

djyasser

کاربر
2011-09-16
46
153
tehran
بله دوست عزیز همین طوری هست منم دارم ولی در کل باید چشمک بزنه چون مدام در حال کار کردن هست المن دستگاه این چراغ هم میزان کار کرد المنت دشتگاه رو نشون مید یعنی اگر شما باد دستگاه رو کم کنید می بینید که چشمک زدن LED کمتر میشه یعنی هوای کمتر خروج هوای کمتر از سری نازل دستگاه همین المن هم برای اینکه به اون درجه ای که شما براش تایین کردید برسه و خروجی هوای گرم داشته باشه روشن و خاموش میشه

با تشكر از شما دوست عزيز ميخواستم ببينم رنج دماي تنظيمي روي اين دستگاه چطوري هست يعني اگه ما پتانسيومتر رو روي يك بزاريم دماي خارج شده از هيتر ١٠٠درجه هست؟

بالا