آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آغاز فروش ورژن دوم نرم افزار مدیریت تعمیرگاه شمس کویر

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
634
شیراز
سلام مهندس وقت بخیر
آیا دو یا سه کاربر بعنوان تعمیرکار که هر کدوم جداگانه با برنامه دارن کار میکنند یعنی هر کدوم رسید و ورودی و خروجی و هزینه جداگانه دارن ماهیانه یکبار یا سالیانه یکبار میتونند این برنامه هارو باهم تجمیع کنند که یک بیس مشترک بوجود بیاد؟
یعنی تمام ورودیها و خروجیها و اطلاعات مشتریان در هر 3 نسخه موجود باشه

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام مهندس وقت بخیر
آیا دو یا سه کاربر بعنوان تعمیرکار که هر کدوم جداگانه با برنامه دارن کار میکنند یعنی هر کدوم رسید و ورودی و خروجی و هزینه جداگانه دارن ماهیانه یکبار یا سالیانه یکبار میتونند این برنامه هارو باهم تجمیع کنند که یک بیس مشترک بوجود بیاد؟
یعنی تمام ورودیها و خروجیها و اطلاعات مشتریان در هر 3 نسخه موجود باشه

سلام. خیر با توجه به ارتباط بین جداول دیتابیس این کار شدنی نیست. بهتر است سیستمها رابا هم شبکه کنند و همه اطلاعات را همزمان در سرور ذخیره کنند. در این حالت دیگر نیازی به جدا کار کردن نیست.

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
634
شیراز
سلام. خیر با توجه به ارتباط بین جداول دیتابیس این کار شدنی نیست. بهتر است سیستمها رابا هم شبکه کنند و همه اطلاعات را همزمان در سرور ذخیره کنند. در این حالت دیگر نیازی به جدا کار کردن نیست.
راهکار بسیار خوبی دادید ممنونم
جسارتا کل هزینه استفاده از برنامه تا وقتی که آپدیت جدید نخوایم همین 300 تومن هست؟

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
راهکار بسیار خوبی دادید ممنونم
جسارتا کل هزینه استفاده از برنامه تا وقتی که آپدیت جدید نخوایم همین 300 تومن هست؟

خواهش می کنم. بله الآن هزینه همون 300 تومان هست. آپدیت هم بستگی به آپدیت داره آپدیت های جزئی هزینه ای نداره. فقط ساخت مجدد فایل ستاپ هزینه کمی داره. ولی آپدیت های کلی باید ما به التفاوت هزینه خرید و قیمت روز نرم افزار پرداخت بشه.
می تونید با اکانت تلگرام بنده برای خرید در ارتباط باشید:
https://telegram.me/nekooee_irantk

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,417
5,463
با سلام
جناب مهندس نیکویی عزیز ببخشید ممکنه سوال یا درخواستم خارج از این برنامه باشه
من دنبال نرم افزار تحت اندروید هستم که
اولا چون تعمیر کار هستم آمار و تعداد قطعات یدکی مثل خازن و مقاومت و.... رو داشته باشم و مثلا داخل نرم افزار سرچ کنم ترانزیستور یا آی سی فلان و ببینم در قطعاتم هست یا نه بارها پیش اومده که مثلا یه قطعه رو داشتم دوباره رفتم تهیه کردم
دوم این که لوازم یا بردهایی رو که تعمیر میکنم یه چیز مثل شناسنامه داشته باشن که شامل نام شخص یا شرکت و خرابی و قطعات تعویض شده و هزینه و اگه مجدد بعد از یه مدت نیاز به تعمیر داشته باشه بشه در همون مسیر قبلی ادامه داد حالا ممکنه 10 بار همه بشه

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
با سلام
جناب مهندس نیکویی عزیز ببخشید ممکنه سوال یا درخواستم خارج از این برنامه باشه
من دنبال نرم افزار تحت اندروید هستم که
اولا چون تعمیر کار هستم آمار و تعداد قطعات یدکی مثل خازن و مقاومت و.... رو داشته باشم و مثلا داخل نرم افزار سرچ کنم ترانزیستور یا آی سی فلان و ببینم در قطعاتم هست یا نه بارها پیش اومده که مثلا یه قطعه رو داشتم دوباره رفتم تهیه کردم
دوم این که لوازم یا بردهایی رو که تعمیر میکنم یه چیز مثل شناسنامه داشته باشن که شامل نام شخص یا شرکت و خرابی و قطعات تعویض شده و هزینه و اگه مجدد بعد از یه مدت نیاز به تعمیر داشته باشه بشه در همون مسیر قبلی ادامه داد حالا ممکنه 10 بار همه بشه

سلام
متأسفانه نرم افزار ما تحت اندروید اجرا نمیشه و تحت ویندوز هست. اما اگر میخواین تحت اندروید کار کنه به نظر من از یک برنامه تحت وب استفاده کنید که ریسپانسیو باشه و با مرورگر گوشی کار کنه این خوبیش این هست که هم تحت وب با کامپیوتر میتونید باهاش کار کنید و هم روی گوشی و هزینه ای جدا برای گوشی نباید بدید.
البته ما چنین برنامه ای اماده نداریم و برنامه نویسیش یه صورت اختصاصی شرکتمون میتونه انجام بده منتها هزینش حدود 40 میلیون تومان میشه. یعنی یک برنامه کاملا جامع مدیریت تعمیرگاه با تمام ویژگی هایی که میخواین. خب این هزینه بدرد نمایندگی های بزرگ میخوره پس شما باید دنبال نرم افزارهای عمومی تحت وب بگردید که کار مد نظرتون رو انجام بده و قیمتش براتون مناسب باشه.

باسلام و ارادت، حقیر دیروز گوشی همراه سونی اریکسون مدل ساتیو را به دلیل عدم فعال بودن تاچ آن، باز کردم وتاچ آن را با پنبه الکلی تمیز کردم،و سپس آن را مجددا بستم،هنگام بستن، بخش پلاستیکی قسمت فوقانی پشت گوشی (بالاتر از دوربین را )با نوک پیچ گوشتی تمیز کزذم و سپس آن را با چسب چسباندم،تاچ آن فعال شد اما آنتن گوشی همراه غیر فعال شد،لظفا راهنمایی فرمایید،ارادتمند جابری

باسلام و ارادت، حقیر دیروز گوشی همراه سونی اریکسون مدل ساتیو را به دلیل عدم فعال بودن تاچ آن، باز کردم وتاچ آن را با پنبه الکلی تمیز کردم،و سپس آن را مجددا بستم،هنگام بستن، بخش پلاستیکی قسمت فوقانی پشت گوشی (بالاتر از دوربین را )با نوک پیچ گوشتی تمیز کزذم و سپس آن را با چسب چسباندم،تاچ آن فعال شد اما آنتن گوشی همراه غیر فعال شد،لظفا راهنمایی فرمایید،ارادتمند جابری

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران

سلام در بخش اشتباه پست زدین. لطفا دقت کنید و در بخش تلفن همراه تاپیک ایجاد کنید با عنوان صحیح.

parsadsa

کاربر
2007-12-15
21
11
کاش قسمتی هم برای انبار گردانی داشت .مثلا وسایل اولیه از خازن و مقاومت و هرچی که داریم رو توش ذخیره میکردیم بدونیم چقد دیگه از چه قطعه ای داریم

بالا