آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آغاز فروش ورژن دوم نرم افزار مدیریت تعمیرگاه شمس کویر

omidm11

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-01-19
310
508
تهران
سلام و خسته نباشید
با توجه به اینکه برای ما گوشی برای فلش زدن یا کامپیوترو لپ تاپ برای نصب ویندوز و ... میاد خیلی خوب میشد اگه تو نرم افزار بشه سریال گوشی و یا مک آدرس کامپیوتر رو ثبت کنیم و طبق اون تاریخ نصب ویندوز یا فلش زدن گوشی ثبت بشه چون بعضا مشتریا میان و میگن که مثلا همین دیروز کارو انجام دادی!!! ولی بعداز سوال و جواب تازه میبینی برای دو هفته،یه ماه یا دو ماهه.اصلا میشه نصب ویندوز و ...(کارهای نرم افزاری) رو تو این نرم افزار ثبت کرد؟
ممنون

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
شما تاریخ تایمی که فرم رو ثبت می کنید مشخص هست از طرفی می تونید هر بار که دستگاهی رو درست می کنید در قسمت توضیحاتش خودتون هم تاریخ رو بنویسید. اینجوری هنگامی که دستگاه را بر اساس سریالش جسجتجو می کنید و میاد می تونید اخرین رسید هایی که برای اون دستگاه صادر شده رو ببینید. بعد رسید رو که باز کنید مشخص هست که چه تاریخی برای اون کاربر خدمات انجام شده و یا چه خدماتی انجام شده.

omidm11

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-01-19
310
508
تهران
سلام و خسته نباشید
دوستان و اساتید گرامی بنده نرم افزار رو خریدم.هم کامله(البته جا برای پیشرفت مطمئنا داره).هم جناب نکویی خیلی سریع برام خود نرم افزار و کد اکتیوش رو فرستادن.و هم اینکه به نظر من تمامی نیازهای یک تعمیرگاه موبایل،لپ تاپ و کامپیوتر(چون خودم با اینها سروکار دارم و راجع به بقیه شغلها نمیتونم نظر بدم)رو کامل برآورده می کنه.در کل به نظر من واقعا 100 تومن ارزش داره بخریم.
فقط یه پیشنهاد: خیلی خوب میشد اگه تو قسمت تاریخ انقضای گارانتی هم، مثل قسمت تاریخ مراجعه مشتری جهت تحویل دستگاه از تعمیرگاه، با کلیک کردن تقویم باز میشد و راحت انتخاب میکردیم و نیازی به نشونه گیری موس وسط دوتا / / علامته نمیشدیم تا دستی تاریخ رو تایپ کنیم و اگه امکانش هست لطفا آقای نکویی این قسمت رو اضافه کنید که به عنوان آپدیت اگه کسی خواست ازتون بگیره.
ممنون
یا علی

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام و تشکر از بابت محبت شما به بنده

نرم افزار نیاز های پایه رو در نظر گرفته به دو دلیل اصلی. یکی اینکه هر فردی با هر سطح سواد کامپیوتری بتونه سریع یاد بگیره و استفاده کنه. معمولا نرم افزارهای پیچیده اوپراتور متخصص نیاز داره که تعمیرگاه های کوچک امکان جذب پرسنل صرفا برای اوپراتوری نرم افزار را ندارند!
دلیل دوم پایین نگه داشتن قیمت نرم افزار در این اوضاع اقتصادی هست. مطمئنا نرم افزارهای گران قیمت از عهده خیلی از تعمیرکاران خارج هست یا فعلا صلاح نیست چنین هزینه ای برای اینکار پرداخت کنن. از این رو این نرم افزار قطعا نیاز اینها را برطرف می کنه.

در مورد امکانی که فرمودید چشم من تغییراتی تا یکی دو ماه دیگر دوستان درخواست کردند که در اولین فرصت سعی می کنم اجرا کنم.

omidm11

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-01-19
310
508
تهران
سلام و خسته نباشید جناب نکویی
تو سایتهای مختلف نرم افزارهایی برای تعمیرات و ... دیدم که با 50و یا 40 تومن مبلغ اضافه قفل سخت افزاری هم ارائه میدن که دیگه مثل این نرم افزار مشکلاتی مثل مشکلی که برای بنده پیش اومد نداشته باشه.بنده دوبار اولی که کد اکتیو خواست بار اولش نرم افزار نو بود و خب لازم بود.بار دوم بدون تغییر تو سی پی یو یا مادربرد سیستم و احتمالا به خاطر تغییرات اکتیویشن کد ویندوز کد خواست و بار سوم هم همینطور که هر سه بار شما زحمت کد رو برام کشیدید.در نهایت یک ماه پیش سی پی یو عوض کردم و دیگه نرم افزار رو ندارم.حالا میخوام ببینم امکانش هست قفل سخت افزاری هم برای نرم افزار در نظر گرفته بشه یا بیخیال بشیم نرم افزار رو؟
ممنون

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام و خسته نباشید جناب نکویی
تو سایتهای مختلف نرم افزارهایی برای تعمیرات و ... دیدم که با 50و یا 40 تومن مبلغ اضافه قفل سخت افزاری هم ارائه میدن که دیگه مثل این نرم افزار مشکلاتی مثل مشکلی که برای بنده پیش اومد نداشته باشه.بنده دوبار اولی که کد اکتیو خواست بار اولش نرم افزار نو بود و خب لازم بود.بار دوم بدون تغییر تو سی پی یو یا مادربرد سیستم و احتمالا به خاطر تغییرات اکتیویشن کد ویندوز کد خواست و بار سوم هم همینطور که هر سه بار شما زحمت کد رو برام کشیدید.در نهایت یک ماه پیش سی پی یو عوض کردم و دیگه نرم افزار رو ندارم.حالا میخوام ببینم امکانش هست قفل سخت افزاری هم برای نرم افزار در نظر گرفته بشه یا بیخیال بشیم نرم افزار رو؟
ممنون

سلام
تمام دوستان دیگری که استفاده می کنند مشکل تغییر کد رو ندارند و شما تنها فردی هستید که چنین مشکلی دارید و در ایمیل هم خدمت شما عرض کردم که اگر از ویندوز دستکاری شده و غیر استاندارد استفاده کنید ممکن است ویندوز کد متفاوتی بعد از نصب مجدد تولید کند که در مورد تمام نرم افزار های خارجی قفل نرم افزاری هم همین مسئله وجود دارد.

درخواست کد جدید فقط یک ایمیل کار دارد! در حالی ارائه قفل سخت افزاری هزینه حداقل 50 هزارتومان به همه مصرف کنندگان تحمیل میکند.
متأسفانه امکان ارائه قفل سخت افزاری نیست.

بالا