آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: بهم ریختن تصویر در Acer e1-572g

ardalans

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-26
516
1,353
سلام دوستان
دوتا از این مدل دستگاه برام اوردن که ویندوز ۸.۱ نصب کنم و بعدش اتو کد نصب کنم همه چی ردیفه اما بعد از نصب اتوکد توی برنامه تصویر به هم میریزه و خطوطی به هم ریخته تو تصویر دیده میشه خارج از برنامه هیچ مشکلی نداره بعضی وقتا تو نرم افزار کروم هم دیده میشه کارای انجام شده ایناست
نصب ویندوز ۸.۱ و ۸ و گرفتن درایور هاش از سایت ایسر و حتی از سایت ای ام دی
کارت گرافیکش radeon 8750m هست
نصب تمام نرم افزار های کمکی برای کارت گرافیکی
پاک کردن انتی ویروس
اپدیت بایوس
ممنون میشم اگر تجربه ای دارید بیان کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: free.byte

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
آخرین ویرایش:

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
پاسخ : مشکل عجیب در Acer e1-572g

جناب ardalans
به نظرتون چند بار این مورد استفاده نکردن از " مشکل عجیب " و کلماتی از این دست در عنوان ،
باید تکرار بشه تا کسی دیگه از این کلمات استفاده نکنه ؟
یعنی توضیح یک مشکل چنان سخت و بغرنج هست که فقط با این کلمه قابل بیان هست ؟
تا 12 ساعت فرصت ویرایش عنوان رو دارید .

ardalans

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-26
516
1,353
پاسخ : مشکل عجیب در Acer e1-572g

سلام کلمه عجیب معنای خاص خودش رو دارد و وقتی استفاده میشه که یه اتفاق غیر قابل توجیه رخ دهد . توی این مدت که در باره این مشکل تحقیق کردم و ارتباطی که از طریق ایمیل با کمپانی ایسر بر قرار کردیم خود کمپانی از کلمه عجیب و غیر قابل حل استفاده کرده . کمپانی ما رو ارجاع داد به شرکت اوتو کد و راینو . گفت با اونا تماس بگیرید شاید اونا راه حلی برای این مشکل داشته باشند . ما در پی این مشکل در این مدل دستگاه هستیم و اگر جوابی بدست بیاریم اطلاع رسانی میکنیم . بعد من و همکارم با شرکت راینو و اتوکد تماس گرفتیم و اونها هم از کلمه مشکل عجیب استفاده کردن و راه حلی برای این مشکل نداشتم اما نکته جالبی رو برامون گفتم که میتونیم به صورت مقطعی مشکل را حل کنید تا وقتی که درایور کامل برای این چیپ گرافیکی از طریق سایت radeon or amd or acer ارایه گردد . حالا بریم سراغ جواب راه حل مشکل عجیب :
کمپانی راینو این مورد رو گفت انجام بدید تا مشکل در تصویر نداشته باشید :
گفت بعد از نصب اتوکد و برنامه راینو روی این مدل از دستگاه که چیپ radeon 8750m را دارد تنظیمات اتوماتیک لپ تاپ و نرم افزار طوریست که نرم افزار با کارت گرافیک radeon اجرا میشود و مشکل عجیب پیدا میشود . پس تنظیمات گرافیکی رو تغییر دهید و با کارت گرافیک intel اجرا کنید تا اخرین مرحله که قصد رندر گرفتن و خروجی رو دارید تنظیمات رو به حالت اول بر گردونید تا کارت گرافیکی radeon با سرعت و کیفیت بالا تری کار خودش رو انجام دهد . ایشالا که به کاره همکارای عزیزم بیاد .
در ضمن یه پوزش هم میطلبم از دوستان که با گفتن کلمه عجیب باعث ازار ایشان شدم یه گلگی هم کنم که دوستان که مشکلم رو نخوندن و هیچ کس جواب گو نبود .

بالا