آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

راهنمایی در تعمیر و تحلیل سوپر دیپ مستر کار دستگاهی در حد خودش خوبی هست درایران

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
سلام دوستان

با سلام ادب احترام به مهندسان و اساتید سایت بخاطر خلاف بودن فلزیاب در ایران سراغ این دستگاه نریم خوب دوستان اگر نفشه این دستگاه را دارید یکی از دوستان
از این دستگاه خرید و برق اشتباهی زده می خواستیم اگر نقشه اش داریند بزاریم تعمیر کنیم و به خاطر دوستم باید درست کنم و به خاطر الکترونیکی بودانش من خیلی با دستگاههای کار کرده ایم اما نتیجه نداشتیم فقط از فقط باارزش خود را هدر دادیم
کسانی که با من موافق هستند تشکر بزنید تشکر

دستگاه سوپر دیپ مستر می باشد

دوستان اگر نقشه اش دارید خیلی خوب میشه و اگر سوالی در مورد این دستگاه داشته باشید بفرمایید دوستان در مورد این دستگاه رازی هستند
برد 3 متر حداقل و با تفتیک اهن و طلا و کارایی خوب در محیط الوده و تفتیک قابلیت بالا بردن و برد دستگاه هم میشه بالا برد

پیوست‌ها

• 44.5 کیلوبایت بازدیدها: 508
  • 105.5 کیلوبایت بازدیدها: 366
  • 66.3 کیلوبایت بازدیدها: 358
  • 55.7 کیلوبایت بازدیدها: 319
  • 77.2 کیلوبایت بازدیدها: 341
  • 117.4 کیلوبایت بازدیدها: 352
  • 96.8 کیلوبایت بازدیدها: 342

alidelkhah

کاربر
2009-01-28
25
35
سلام این دستگاه پالسی بوده وساخت داخل می باشد مدارش هم همان اس ایکس 500 است با کمی تغییرات ،تا 3متر هم می زن ه واسه فلزات بزرگ

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
سلام این دستگاه پالسی بوده وساخت داخل می باشد مدارش هم همان اس ایکس 500 است با کمی تغییرات ،تا 3متر هم می زن ه واسه فلزات بزرگ
سلام دوستان و دوست عزیز

از شناساسی دستگاه تشکر یک سوال داشتیم ابعاد لوپ کوچک ولی عمق زیاد میشه و تفتیک واقعا در این دستگاه خوب هست یا نه ...به استیل و طلا را همنوع نشان می دیه

دوستان سوال دوم دیگری هم داریم مهم

قرار دادن خازن در لوپ سیم پیچ چه می کنه

دوستان سوال سوم

فرکانس پایین و بالا در دستگاه چیی

alidelkhah

کاربر
2009-01-28
25
35
لوپ کوچک برای فلزات کوچک ولوپ بزرگ برای فلزات بزرگ بهتر است در کل هرچه لوپ بزرگترباشد عمق کاووش بیشتر میشود وبرعکس.تفکیک دراین نوع دستگاهها بصورت اهنی وغیر اهنی است استیل را بهتر ازسایر فلزات می زند. فرکانس پایین بهتر در زمین نفوذ می کند66 هرتز تا250 هرتز خوب است بالاتر از300 هرتز ثبات سیستم ازبین می رود وکار کردن مشکل است
اگه پشت مدار را هم قرار دهید بهتر راهنمایی می کنیم البته به کمک اساتید محترم سایت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ajan

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
لوپ کوچک برای فلزات کوچک ولوپ بزرگ برای فلزات بزرگ بهتر است در کل هرچه لوپ بزرگترباشد عمق کاووش بیشتر میشود وبرعکس.تفکیک دراین نوع دستگاهها بصورت اهنی وغیر اهنی است استیل را بهتر ازسایر فلزات می زند. فرکانس پایین بهتر در زمین نفوذ می کند66 هرتز تا250 هرتز خوب است بالاتر از300 هرتز ثبات سیستم ازبین می رود وکار کردن مشکل است
اگه پشت مدار را هم قرار دهید بهتر راهنمایی می کنیم البته به کمک اساتید محترم سایت
سلام دوستان

مشگلی که این دستگاه داری همه چیزش کار می کنه ولی فلزی که در روی لوپ می گذاری نمی زنه بوق هم داری جلوش هم کار میکنه ولی نمی زنه برق اشتباهی زده شده با ولتاژهای 12تا 24 کار می کنه و مشگل نمی زنه همه جایش را نگاه کرده ایم جای نمونده دوستان راهنمایی کنید بسیار سپاس گزاریم دوست نقشه اش قول داده به من ایمیل می زنه اگر دوستان اطلاعاتی دارین بفرمایید جواب می دهیم

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
سلام
بایدپله پله چک کنی البته اگه کمی الکترونیک واردباشی وبتونی یک مولتی مترکه ترجیحافرکانس مترهم داشته باشه روگیربیاری کاراسونترمیشه.

homidvari

کاربر
2018-07-12
1
0
من فایل این دستگاه میخوام. اگه بتونی برنامه از اتمگ 8 بخونی دستگاه من روشن بشه بعد در مورد سنس فلز روی هر دو دستگاه کار میکنیم. میشه اینجا شماره تلفن گذاشت؟

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
خیلی ازدوستان دنبال فایل هگزفلزیابهایی مثل فلزیاب فوقند .
معمولاروی میکروقفل میزارن چون اگه اینکارنشه بقیه مدارشناسایی شده است وکپی برداری کاری نداره.

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,096
74,083
48
ایران
سلام
این همون tl12000 هست فقط یک میکرو برای نمایش ولتاژ و میتر گذاشتن .
نهایتا دو حالت تنظیم 4013 برای فلز زرد و تمام فلزات . که دقیق هم نیست

بالا