آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: چطور می تونم کولر گازی اسپلیت جنرال 12000 اصلی را از تقلبی تشخیص بدم ؟

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,077
25,016
44
Azarbayjan-Miandoab
سلام
برای مغازه میخوام یک کولر گازی اسپلیت جنرال 12000 بخرم اما ظاهرا تو بازار تقلبیش هم است و به حرف فروشنده هم نمیشه اعتماد کرد چطوری می تونم اصل بودنش را تشخیص بدم
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: latifk200

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام
برای مغازه میخوام یک کولر گازی اسپلیت جنرال 12000 بخرم اما ظاهرا تو بازار تقلبیش هم است و به حرف فروشنده هم نمیشه اعتماد کرد چطوری می تونم اصل بودنش را تشخیص بدم
با تشکر

جنرال اصلی طرح لبخندش استیل هستش
دو تا ریموت داره و روی کارتنش نوشته با گارانتی شرکت شکار

MEYSAM_JAVAD

VIP PLUS
VIP PLUS
کاربر
2010-06-11
109
463
رشت-سنگر
جنرال طرح لبخند کولر خوبیه و برای مغازه کوچک کاملا جواب میده.روی کارتن یا داخل دفترچه محصول عکس دو کنترل زده شده و نوشته شده فلان کنترل تقلبیه .در ضمن دوتا کنترل داره اینی که من دارم.گارانتی شکار رو نمیدونم داره یا نه.ولی یه گارانتی اونور آبی داشت یادم نیست چی بود.

parsa..parto

کاربر
2015-07-30
18
10
جنرال طرح لبخند کولر خوبیه و برای مغازه کوچک کاملا جواب میده.روی کارتن یا داخل دفترچه محصول عکس دو کنترل زده شده و نوشته شده فلان کنترل تقلبیه .در ضمن دوتا کنترل داره اینی که من دارم.گارانتی شکار رو نمیدونم داره یا نه.ولی یه گارانتی اونور آبی داشت یادم نیست چی بود.
جنرال نگیر
اجنرال بگیر یه دفترچه ابی شرکت نیا روشه اون اصله
بهترین برند خاور میانه هم هست

Sent from my C2105 using Tapatalk

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
فقط OGENERAL نه GENERAL

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
جنرال پاور-جنرال هات کول-وست جنرال....همه تقلب از مارک اجنرال هستند،اصلیه o متفاوت نوشته شده،آرم چاپی هستش وبرگه ضمانت عربی دوبی داره،توی بانه هست ولی چون گرونه زیاد نمیارن این ور،گول تعداد کنترل ها ولوله رایگان رو نخورید!
گ

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
جنرال پاور-جنرال هات کول-وست جنرال....همه تقلب از مارک اجنرال هستند،اصلیه o متفاوت نوشته شده،آرم چاپی هستش وبرگه ضمانت عربی دوبی داره،توی بانه هست ولی چون گرونه زیاد نمیارن این ور،گول تعداد کنترل ها ولوله رایگان رو نخورید!
گ

بالا