آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: مشکل درشارژشدن تبلت چینی

ahmad_pc

کاربر
2015-07-02
1
1
سلام دوستان
من تعمیرکار نیسم ولی ممنون میشم کمکم کنید
یه تبلت چینی دارم که مشکل باتری داشت و شارژ نمیشد. باتری تعویض شد ولی بازهم مشکل وجود داشت و تعمیرکار باتری قبلی رو روی تبلت گذاشت و گفت ک مشکل ازجای دیگس. حالا سوالم اینه آیا میشه کاری کرد که تبلت بدون باتری کارکنه؟ یعنی مثل کامپیوتر به شارژر وصل کنیم و روشنش کنیم واستفاده کنیم؟ ببخشید اگه سوالم خنده داره ولی خب تنها راهی که به ذهنم رسید تا ازاین تبلت استفاده کنم همین بود. ممنون

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد
سلام دوستان
من تعمیرکار نیسم ولی ممنون میشم کمکم کنید
یه تبلت چینی دارم که مشکل باتری داشت و شارژ نمیشد. باتری تعویض شد ولی بازهم مشکل وجود داشت و تعمیرکار باتری قبلی رو روی تبلت گذاشت و گفت ک مشکل ازجای دیگس. حالا سوالم اینه آیا میشه کاری کرد که تبلت بدون باتری کارکنه؟ یعنی مثل کامپیوتر به شارژر وصل کنیم و روشنش کنیم واستفاده کنیم؟ ببخشید اگه سوالم خنده داره ولی خب تنها راهی که به ذهنم رسید تا ازاین تبلت استفاده کنم همین بود. ممنون

سلام همکار گرامی
سوال پرسیدن عیب نیست بلکه ندانستن عیبه !
یه تستی میگم بزنید
شما آداپتور مورد نظر که با ولتاژ و آمپر باتری یک هست یا کمی بالاتر ، را دقیقا به جایی که باتری وصل میشه اتصال دهید با رعایت پلاریته . (باتری را بایپس کنید)
خودم این تستو نزدم اما شما اگر تبلت باز شده و منبع تغذیه داری این تستو زده و خبرشو بدید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD
بالا