آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: لپ تاپ asusمدل x54hlو مدل مین k54ly

rozbeh67

کاربر
2015-03-04
11
10
سلام خدمت اساتید محترم

این دستگاه بعد از سه بار ریستارت شدن دفه چهارم تصویر دارد به نظر شما مشکل چیه بایوس این دستگاه پیدا نکردم وحجمش 4.096kbمیباشد لطفا جواب دهید چون قبلا هم واسه یه مشکل دیگه سوال کرده بودم کسی در این انجمن جواب من را نداده مرسی

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
سلام.لطفا بیشتر توضیح بدید.چه کارهایی تا الان انجام دادید.لپ تاپ خودکار ریست میشه یا خودتون ریست میکنید؟اگر لپ تاپ رو خودتون ریست میکنید بزارید کمی گرم بشه در صورت امکان کمی فشار روی چیپ اعمال کنید بعد پاور کنید.از پورت RGB خروجی گرفته و نتیجه رو اعلام کنید.

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
کلیه قطعات جدا شدنی مثل هارد و DVD و وای فای و کیبورد رو از لپ تاپ جدا کرده و تست کنید( می تونید از یک کیبورد جدا از پورت USB استفاده کنید ) .با شارژر و باتری همین حالت رخ می دهد ؟کلیر سیموس کنید ،باتری بکاپ رو هم تست و در صورت نیاز تعویض نمائید .
موفق باشید .

rozbeh67

کاربر
2015-03-04
11
10
وقتی کلید پاور میزنم 3 بار چراغهای مادربرد روشن خاموش میشن دفه چهارم تصویر میاد همه ولتاژها درست میباشد

rozbeh67

کاربر
2015-03-04
11
10
همه قطعات جانبی جدا کردم مادربرد بیرون اوردم از پورت rgb هم تصویر گرفتم فرقی نکرد با باطری و شارژ هم تست کردم لطفا راهنمایی کنید سپاس از محبتتون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

ardalans

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-26
516
1,353
سلام شما اول رم رو عوض کنید ببینید همین حالته یا نه اگه بود از پشت و روی مادر بودتون عکس با کیفیت که بشه شماره چیپ ها رو خوند بزارید تا ببینیم چه میشه کرد

بالا