آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تصویر ندادن لپ تاپ asus k53sd و کد دیباگر no-c

wywc

کاربر
2015-05-11
77
40
تهران - ری
سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی

یه دستگاه ایسوس برای من اومده مشکلش اینه که روشن می شه اما تصویر نمیده و دیباگر که زدم کد no-c رو به من نشون میده ممنون می شم کمک کنید با تشکر

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
در مورد دیباگر لپ تاپ یه نکته ای رو باید عرض کنم که مثل PC نیست و همه لپ تاپ ها رو ساپورت نمیکنه.شما ابتدا کلیر سیموس کرده و باتری بکاپ رو از نظر افت ولتاژ تست و در صورت نیاز تعویض نمائید .هارد و DVD و وای فای رو از لپ تاپ جدا کرده و تست کنید( حین جدا کردن قطعات ،باتری و شارژر نباید به لپ تاپ وصل باشند ) .با ماینتور دیگه و از پورت VGA تست تصویر بگیرید .اعلام نتیجه بفرمائید .
موفق باشید .

wywc

کاربر
2015-05-11
77
40
تهران - ری
دوست خوبم
در مورد دیباگر لپ تاپ یه نکته ای رو باید عرض کنم که مثل PC نیست و همه لپ تاپ ها رو ساپورت نمیکنه.شما ابتدا کلیر سیموس کرده و باتری بکاپ رو از نظر افت ولتاژ تست و در صورت نیاز تعویض نمائید .هارد و DVD و وای فای رو از لپ تاپ جدا کرده و تست کنید( حین جدا کردن قطعات ،باتری و شارژر نباید به لپ تاپ وصل باشند ) .با ماینتور دیگه و از پورت VGA تست تصویر بگیرید .اعلام نتیجه بفرمائید .
موفق باشید .

با سلام خدمت شما

اتفاقا تمام این کار ها رو انجام دادم اما باز این مشکل رو دارم

یه نکته دیگه وقتی که دستگاه روشن بود وقتی روی پل جنوبی رو فشار می دادم دستگاه خاموش می شد و اینکه دستگاه به محض اینکه شارژر وصل میشه خودش روشن می شه

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
با توجه به اتوسوئیچ شدن ،ایراد محتمل می تونه از مدار شارژ یا I/O باشه .قطعات مدار شارژ رو از جک ورودی تا سوکت شارژ باتری تست کنید .یه هیت نرم هم روی I/O بگیرید .
موفق باشید .

wywc

کاربر
2015-05-11
77
40
تهران - ری
دوست خوبم
با توجه به اتوسوئیچ شدن ،ایراد محتمل می تونه از مدار شارژ یا I/O باشه .قطعات مدار شارژ رو از جک ورودی تا سوکت شارژ باتری تست کنید .یه هیت نرم هم روی I/O بگیرید .
موفق باشید .

بله چشم بسیار سپاس گزارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

wywc

کاربر
2015-05-11
77
40
تهران - ری
دوست خوبم
موفق باشید .

تمام کارهایی که گفتید انجام دادم اما بازز هم جواب نگرفتم

درخواست فایل بایوس رو دادم داخل تاپیک تا بایوس رو پروگرام کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

wywc

کاربر
2015-05-11
77
40
تهران - ری
بایوس دستگاه رو پروگرام کردم و مشکل حل شد