آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خاموش شدن مایکروفر پاناسونیک مدل NN-CD۹۹۷ بعد از زدن استارت شروع بکار کردن و روشن شدن تهویه پشتی آن و بعد 30 ثانیه خاموش شدن کامل دستگاه هست

ehsangalxy

کاربر
2006-10-28
2
4
سلام و عرض احترام
مشکل خاموش شدن مایکروفر پاناسونیک مدل NN-CD۹۹۷ بعد از زدن استارت شروع بکار کردن و روشن شدن تهویه پشتی آن و بعد 30 ثانیه خاموش شدن کامل دستگاه هست .
با تشکر

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,700
(تبرستان) آمل
پاسخ : خاموش شدن مایکروفر پاناسونیک مدل NN-CD۹۹۷ بعد از زدن استارت شروع بکار کردن و روشن شدن تهویه پشتی آن و بعد 30 ثانیه خاموش شدن کامل دستگاه

سلام و عرض احترام
مشکل خاموش شدن مایکروفر پاناسونیک مدل NN-CD۹۹۷ بعد از زدن استارت شروع بکار کردن و روشن شدن تهویه پشتی آن و بعد 30 ثانیه خاموش شدن کامل دستگاه هست .
با تشکر

به نام خدا
سلام دوست عزیز
[hide]به احتمال خیلی زیاد مگنترون خراب است با یک مگنترون جدید تست شود
مگنترون از نظر اهم 2 پایه آن نباید با بدنه هیچ اهمی داشته باشد [/hide]
مگنترون تعویض م نتیجه اعلام گردد

mhhafez

کاربر
2009-01-15
37
92
پاسخ : خاموش شدن مایکروفر پاناسونیک مدل NN-CD۹۹۷ بعد از زدن استارت شروع بکار کردن و روشن شدن تهویه پشتی آن و بعد 30 ثانیه خاموش شدن کامل دستگاه

با سلام مایکروفر ناسیونال من هم (مدل NN-C2000P ) همین مشکل رو داره . مگنترون از لحاظ اهمی چک کردم اهم هیتر مگنترون تقریبا صفر اهمه و با بدنه بینهایت اهم داره . اما مگنترون رو باز کردم بررسی ظاهری کنم دیدم یکی از آهنرباها دوتاشکستگی داره و یک جایی زیر پره ها بنظر میاد چیزی ذوب شده .عکسش رو گذاشتم . این چیزی که مثل یک قطره فلز ذوب شده هست مشکل داره ؟ البته پرسیدم چون سالمش رو ندیده بودم ؟
20150806_224213.jpg
ممنونم .

آخرین ویرایش:

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,700
(تبرستان) آمل

با سلام مایکروفر ناسیونال من هم (مدل NN-C2000P ) همین مشکل رو داره . مگنترون از لحاظ اهمی چک کردم اهم هیتر مگنترون تقریبا صفر اهمه و با بدنه بینهایت اهم داره . اما مگنترون رو باز کردم بررسی ظاهری کنم دیدم یکی از آهنرباها دوتاشکستگی داره و یک جایی زیر پره ها بنظر میاد چیزی ذوب شده .عکسش رو گذاشتم . این چیزی که مثل یک قطره فلز ذوب شده هست مشکل داره ؟ البته پرسیدم چون سالمش رو ندیده بودم ؟

به نام خدا
سلام دوست عزیز
شما در ادامه تاپیک یک مشکل سوال مطرح کردید که این خلاف مقررات سایت است لطفا در بخش اصلی تاپیک جدید ایجاد تا بررسی گردد
با توجه به اظهارات شما مطمئنا مگنترون خراب است تعویض کنید

بالا