آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: بهترین روش آپدیت بایوس

hamedssg

کاربر vip
کاربر
2011-01-29
200
826
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
من تا حالا بایوس نزدم و میخواستم اببینم اگر زحمتی نیست بهترین و مطمئن ترین روش برای زدن بایوس مادر بردهای مختلف(گیگیا-ایسوس-بایوستار...) رو دوستان بهم معرفی کنن

چون راههای زیادی در این مورد هست و همه رو دیدم ولی میخواستم از با تجربه ها بپرسم که بهترین روش کدوم میتونه باشه

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
دقیق تر توضیح بدید . منظورتون با پروگرامر هست یا با نرم افزار . اگر با نرم افزار منظورت هست . برنامه @BIOS برای اپدیت بایوس مادربردهای گیگابایت تحت ویندوز هست .

hamedssg

کاربر vip
کاربر
2011-01-29
200
826
دقیق تر توضیح بدید . منظورتون با پروگرامر هست یا با نرم افزار . اگر با نرم افزار منظورت هست . برنامه @BIOS برای اپدیت بایوس مادربردهای گیگابایت تحت ویندوز هست .

نه منظورم آپدیت نرم افزاری هستش فعلا کاری به سخت افزار ندارم

اگر امکان داره براتون در مورد همون آپدیت نرم افزاری بایوس بهترین و مطمئن ترین راه برام توضیح بدید یا لینک بدید
ممنون و متشکرم مدیر محترم

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
نه منظورم آپدیت نرم افزاری هستش فعلا کاری به سخت افزار ندارم

اگر امکان داره براتون در مورد همون آپدیت نرم افزاری بایوس بهترین و مطمئن ترین راه برام توضیح بدید یا لینک بدید
ممنون و متشکرم مدیر محترم

[h=2]آموزش کامل آپديت بايوس انواع مادربردها (نسخه جدید)[/h]

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
ممنون مدیر محترم این لینک رو قبلا دیده بودم و حالا پون شما تاییدش کردید کاملا مطمئن شدم روش مناسبی هستش
لطف کردید

کاملترین راهنمای فارسی اپدیت بایوس برای مادربردهای مختلف هست .

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
آپدیت نرم افزاری زمانی خوبه که سیستم بوت می شه و تصویر دارید .از طرفی تمامی مادربردها قابلیت بوت و آپدیت از طریق USB رو ندارند و فقط با فلاپی دیسک این کار امکانپذیر هست که الان فکر نکنم بشه به راحتی فلاپی سالم گیر آورد .همچنین در صورت اشتباه در انتخاب نسخه بایوس ،دیگه سیستم بوت نمی شه تا بشه از طریق نرم افزاری اقدام کرد .به نظر بنده حقیر بهترین و مطمئن ترین و جامع ترین روش استفاده از پروگرامر هست که امکان تشخیص سالم یا معیوب بودن آی سی بایوس رو هم به کاربر می ده و محدودیت های نرم افزاری رو نداره .دستگاه پروگرامر یکی از ابزار لازم و ضروری برای تعمیرکار سخت افزار هست .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:
بالا