آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: بالا نیامدن تبلت Asus ME371mg و ماندن روی لوگوی USB

siasina

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-10
304
570
سلام و عرض ادب
تبلت Asus ME371mg وقتی روشن میشه اول لوگوی ایسوس میاد بعد روی لوگوی USB میمونه(مثل عکس) و هیچ اتفاقی نمی افته.
با پاور و ولوم هم داخل محیط ریکاوری نمیره. برای همین هم نمیشه روش از طریق SD رام زد.
فقط توی این وضعیت که هست وقتی کابل یو اس بی وصل میشه به سیستم یه Unknow Device میاد.
IMG_20150615_195815.jpg
لطفا راهنماییم کنید چیکارش کنم ؟
و اگه از طریق کابل USB امکان رام زدن هست روشش رو بفرمایید

با تشکر

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
دوست عزیز وقتی کابل وصله این لوگو میاد ؟ بدون کابل وضعیت چطوره ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: MSN5104

ali hoshmand

کاربر vip
کاربر
2014-01-27
221
268
با سلام شما اقدام به فرمت کلی تبلت با نگه داشتن ولوم بالا وپاور
بعد از ورود به ریکاوری مود گزینه وایپ را تایید کنید
در صورت نگرفتن جواب اقدام به اپدیت با برنامهspflash toolکنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: MSN5104

varggoth

کاربر
2016-05-02
5
1
سلام دوستان من هم عینا دچار این مشکل شدم
با ولوم آپ هم پاور هم مشکل برطرف نشد . منتها ایرادی که هست هرچی دستگاه رو وصل میکنم به لپتاپ از دیوایس منیجر دستگاه شناساسی نمیشه و درایور نصب نیست و مشکل بعدی هم اینه که من برای کار با نرم افزار spflash فایل scatter تبلتم رو ندارم چطوری و از کجا باید این رو عینا تهیه کنم چون باید عینا برای همین مدل تبلت باشه و حتی فریم وری که همراه با این فایل باشه هم پیدا نکردم .

ممنون میشم سریع کمکم کنید

آخرین ویرایش:

varggoth

کاربر
2016-05-02
5
1
برای من در هر دو حالت بدون کابل و با کابل این صفحه میاد

varggoth

کاربر
2016-05-02
5
1
ممنون ولی خوب اصلا روی دانلود مود نمیره . چطوری این فایل رو بزنم روی گوشی ؟ ارروری که میده عینا شبیه تصویر پست یک هست .

rrrri

کاربر
2014-07-31
148
124
مراحلی که انجام میدید و فلش انجام نمیشه را بگید تا راهنمایی تون کنم.

varggoth

کاربر
2016-05-02
5
1
مراحل مختلفی رو قبلا امتحان کردم و از طریق ریکاوری مود و اس دی کارت فلش کردم ولی باز نمیشد تا اینکه حالا اصلا روی ریکاوری مود هم نمیره. یعنی با دکمه پاور و ولوم آپ روی ریکاوری مود نمیره . درایور نصب نیست و وقتی دستگاه رو با یو اس بی هم وصل میکنم باز هم لوگو اتصال به یو اس بی میاد که در پست یک هست و روی ریکاوری مود یا دانلود مورد نمیره . وقتی درایور دستگاه نصب نیست و موقع اتصال دستگاه وصل نمیشه از طریق کامپیوتر هم نمیشه فلش کرد .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rrrri
بالا