آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: شیر کردن وی پی n

rezgar2

کاربر
2014-03-06
52
23
با سلام به همه دوستان
ثبت احوال به دفاتر پیشخوان نرم افزاری داده که بوسیله وی پی n به سرور ثبت احوال وصل می شوند و برنامه اجرا می شود البته به روش زیر :
1- اینترانت ملی که یک dns هم باید در تنظیمات کارت شبکه ثبت کرد.
2- وی پی n که نام کاربری و رمز دفتر را در آن ثبت کرده و کانکت دستی دارد.
3- برنامه کیهان که یک قفل سخت افزاری است .
حالا مشکل اینه که وی پی n فقط یک کاربر می تواند لاگین کند و باید برای اتصال کامپیوتر دوم آن را شیر کرد . از دوستان خواهش می کنم اگه کسی تجربه ای دارند بفرمایند البته با جزئیات کامل :
اول اینکه باید دوتا کارت شبکه داشت و یک به مودم اینترانت وصل است و دومی به یک هاب که از هاب هم به سیستم دوم ولی هرکاری کردم نتونستم خود اینترانت را شیر کنم چه برسه به وی پی n . ممنون اگه راهنمایی کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mj_blue

rezgar2

کاربر
2014-03-06
52
23
سلام
32 مشاهده و 0 پاسخ ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
شما وقتی اینترنت را به اشتراک می گذارید در حالت عادی اینترنت بدون vp*n به اشتراک گذاشته می شود و خود vp*n اشتراک گذاری نمی شود. ولی من یادمه قدیم که نیاز به چنین کاری داشتم از برنامه Connectify جهت اشتراک گذاری اینترنت به وسیله ایجاد اکسس پوینت مجازی در کامپیوتر استفاده کردم. یعنی این برنامه اکسس پوینتی که می ساخت اگر کانکشن vp*n را برای سورس اشتراک گذاری انتخاب می کردم اینترنت اشتراکی از vp*n هم گذشته بود.

نسخه های جدید Connectify اینترنت را روی LAN هم به اشتراک میگذاره که احتمالا مشکل به اشتراک گذاری vp*n را برای شما حل می کنه. ولی برنامه های دیگر را هم می تونید تست کنید چون نسخه های جدید Connectify اکثرا در کرک مشکل دارند و درست کار نمیکنن.

rezgar2

کاربر
2014-03-06
52
23
دوستان از راهنمایی هاتون ممنون حل شد باید توی host ویندوزهم دستکاری می کردم.
ممون

بالا