آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: یه یخچال فریزر دوو دارم قسمت فریزر خوب کار می کنه ولی قسمت یخچال خنک نمی شه

behnammax

کاربر vip
vip
کاربر
2008-10-19
22
48
با سلام
یه یخچال فریزر دوو دارم قسمت فریزر خوب کار می کنه ولی قسمت یخچال خنک نمی شه .
وقتی قسمت یخچال را باز کردم دیدم که دور فن یخجال کلا یخ زده و فن کار نمیکنه پس گذاشتم یخ هاش آب شد .
المنت و ترمودیسکوترموفیوز هم چک کردم درست بود.
و بعد که همه یخهای قسمت یخچال و فریزر آب شد زدمش به برق 220ولتی .الان فقط چراغ جلوی آن نه به صورت کامل و فقط چند ال ای دی روشن میشه و به صورت دایم بوق الارم میزنه و یخچال فریزر هیچ عکس العملی انجام نمیده .
لطفا مرا راهنمایی بکنید.
با تشکر

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
عکس از داخل وبیرون یخچال بذار-ضمنا چک کن ببین سیمها را اشتباه وصل نکردی چون بعضی سوکتها بهم میخورن
ضمنا"
فقط چراغ جلوی آن نه به صورت کامل و فقط چند ال ای دی روشن میشه" نا مفهومه بیشتر توضیح بده

rezabrodat

کاربر
2015-03-07
68
28
با سلام
احتمالا یخچال دیفراست نمیکنه
وقتی خاموشش میکنید بعداز اینه یخاش اب شد و روشن کردین سرماش چطور بود؟ گاز یخچال چ نوعی هستr600یا r134
یک احتمل دیگر اینکه ممکنه روغن وگاز قاطی بشه ک با یه شارژ گاز درست میشه ولی احتمالش کمتره
دیفراست نمیشه یا تایمر عمل نمیکنه یا ترمو فیوز خرابه
اگر رفع کردین خبر بدین

HAMIDreza487

کاربر
2021-09-15
24
7
سلام من قبلا بالای سر این مدل دوو ها رفتم . با وجود سالم بودن همه قطعات . با توجه به تجربه بنده ابتدا برد باز میکردم نه برای تعمیر چون همه چی اون سالمه. فقط اون پروگرام سیستم دیفراست و ... ترتیبش بهم خورده . نمیتونه برد سیستم دیفراست و ... برنامه ریزی کنه . اینو حتما چک کن . باقی قطعات دقیق تست بگیر اهم بیاید پایین جواب نمیده مخصوصا ترمو دیسکش

بالا