آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: سوال: چگونه آمپر یک پاور را بالا ببرم؟

kazemgh

کاربر
2014-08-06
13
7
باسلام خدمت شما دوستان عزیز
من تعمیرات پاور را انجام می دهم بیشتر پاور های تعمیر شده را به LED کاران میفروشم
برای همین 12 ولت فقط لازم دارم
یعنی بقیه را لازم ندارم اما متاسفانه این پاورها روش زده 20 آمپر اما 2 تا 3 آمپر بیشتر نداره می خواستم روشی به من بگویید که بتوانم آمپر را بالا ببرم؟؟؟
می شه از دیودهای که بی استفاده است استفاده کنم؟؟؟
از همه دوستان که نظر بزارند سپاس گذارم

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,270
ایران
باسلام
ازسیم زرد که 12 ولت است همه سوکتهای انراقطع کنی و همه را بصورت موازی وصل کن وتبدیل ب یک سیم پر امپر شود.
سیم مشکی هم همینطور

kazemgh

کاربر
2014-08-06
13
7
سلام مطمئن هستید؟؟؟؟ با ملتیمتر می شه آمپرش رو گرفت؟؟؟؟

با ملتیمتر گرفتم تغییر نکرد بزارید منظور شما اینطوری بود دیگه؟>؟؟؟

آخرین ویرایش:

mahmod31

کاربر vip
vip
کاربر
2008-03-25
216
1,675
با سلام
دوست عزیز هیچ راهی نیست که بتونی امپر یک پاور رو زیاد کنی
افزایش قدرت پاور به خیلی از قطعات بستگی داره مخصوصا ترانس روی پاور پس به سادگی نمیتونی امپر رو افزایش بدی تنها کاری که میتونی اینه که از پاورهای معروف مثل گرین و ترمالتک و ..... استفاده کنی
با بستن سیمها به همدیگر تغییر محسوسی نخواهد کرد

بله با مولتی متر میتونی امپر رو اندازه بگیری

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
شما همانطور که دوستمون گفتند برای بالا بردن احتیاج به تعویض قطعات زیادی دارید . که ابدا به صرفه نیست .

kazemgh

کاربر
2014-08-06
13
7
الان یک منبع های تغذیه 12 ولتی با امپر 5 به بالا به این LED کاران می دن وقتی باز می کنیم می بینیم ترانس کوچکی گذاشته حتی خازن صاقی های ضعیف گذاشته اند اما آمپرش بالاست قضیه چیست؟
یک راه حلی کوچک بگید که با یک ماسوت چیزی بشه آمپرش رو بالا ببرم فقط سیم زد رو می خوام راه حل دیگه ای نیست؟؟؟؟؟

kazemgh

کاربر
2014-08-06
13
7
کسی دیگه نیست یک راهنمایی کنه واقعا خیلی سایت پویایی دارین همه مهندس ها هستن اما متاسفانه کسی وقت نداره یکم توضیح بده یک راهکاری نشان بده
دمتون گرمممممممممممممممممممم

بالا