آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نرم افزار گارمین به همراه کیجن و آموزش نصب

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
آموزش نصب و راه اندازی گارمین Garmin Mobile XT v5.0

Scr000003.jpg

خود نرم افزار را از اینجا دانلود کنید

آموزش کرک کردن هم در ضمیمه هست

پیوست‌ها

• 6.6 کیلوبایت بازدیدها: 264

naderkar

کاربر
2008-04-12
3
2
اين نرم افزار با پسوند sis هستش و روي n95 كار نكرد البته نصب ميشه ولي كار نميكنه و با تغيير پسوند به jar هم باز نشد

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
دوست عزیز همانطور که در پیام خصوصی هم پاسختون دادم این نرم افزار بر روی n95 مشکلی نداره شما احتمالا یکی از مشکلات زیر رو داشتید:
1- برنامه رو ساین نکردید
2-برنامه رو درست کرک نکردید
3-با دیگر برنامه های گوشیتون مشکل داره که در این صورت باید گوشیتون رو ریست کنید

درضمن اگر موفق نشدید از این استفاده کنید smartcomGps هم نرم افزار نقشه خوان بسیار خوبی هست که من از اون استفاده می کنم و از این برنامه هم نقشه های کامل تر و بیشتری داره
موفق باشید

maryam_teh0

کاربر
2012-03-16
144
513
منم همین مشکل رو دارم برنامه روهم ساین کردم ولی باز نمیشه.لطفا بفرمایید که دقیق با چه نرم افزاریمشکل داره آخه بعد ریسیت کردن کلی وقت میبرهکه باز گوشی رو سر حال بیاری

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
دوست عزیز این تاپیک خیلی قدیمیه و لینک نرم افزار از بین رفته. من نمیدونم شما چه ورژنی رو و از کجا دانلود کردید. اما نسخه ای که اینجا روی گوشی که دوستمون بالا گفتند مشکلی نداشت. من نمیدونم گوشی شما چیه ولی نمیشه گفت با فلان برنامه مشکل داره گاهی گوشی قاطی میکنه و برنامه اجرا نمیشه که راهی جز ریست گوشی نیست.

اما شما قبل از ریست مطمئنبشید ایراد از نحوه نصب برنامه نیست و برنامه ای که نصب میکنید مخصوص گوشی شماست.
در آخر باز هم من به شما smart com رو پیشنهاد میکنم که نیاز ندارید دیگه گوشی رو ریست کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jfrras
بالا