آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن شدن یک ثانیه ای سیستم با مادربرد GigaByte GA-8i865pe775-G-RH

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
همیشه این نکته رو در نظر بگیرید . من و دیگر دوستان فقط بر اساس مشاهدات شما میتونیم نظر بدیم . پس حتما همیشه گزارش دقیقی از مشاهداتون بدید . شستشو برد هم هیچ ضرری ندارد همیشه قبل از شروع به کار برد را شستشو بدید .

saied68

کاربر
2015-02-22
319
292
چشم استاد
متوجه ارایض شما هستم
کارت گرافیک رو هم که زدم ، بازم کد همون بود و تغییری نکرد

saied68

کاربر
2015-02-22
319
292
اساتید...بدبخت شدم
دیروز برد رو شستم ( با تینر 10000 ) ، و گذاشتم کامل خشک بشه ، تا امروز ...همین الأن اومدم وصلش کردم ، میبینم پاور روشن میشه و کار میکنه ولی فن cpu ، 2 ثانیه کار میکنه و 2 ثانیه روشن میشه ...همش هنمینجوری میشه ( خودش ( خودکار ) روشن و خاموش میشه )

omidm11

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-01-19
310
508
تهران
نگران نباش دوست عزیز.
درست میشه.
اول یه کلیر سی موس بزن.
اگه درست نشد احتمالا جایی رو جرم گرفته.اول تینر زیاد رو سوکت سی پی یو و قطعات دیگه بریز و با بلوور باد بگیر تینر رو بزنه کنار و خشک بشه بعد برد رو بر عکس بگیر طوری که سوکت سی پی یو رو به پایین باشه بعد با تینر مجددا بشور و بلافاصله با بلوور باد شدید بگیر.بعد از اون هم با هیتر و با حرارت 150 درجه و باد زیاد کل برد رو خشک کن و مجددا تست کن.
قطعاتی مثل IO سوکت سی پی یو رو بشور.مخصوصا قطعاتی مثل IO که پایه های ریز و نزدیک به هم دارن.ایشالا درست میشه.
موفق باشید...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saied68

saied68

کاربر
2015-02-22
319
292
نگران نباش دوست عزیز.
درست میشه.
اول یه کلیر سی موس بزن.
اگه درست نشد احتمالا جایی رو جرم گرفته.اول تینر زیاد رو سوکت سی پی یو و قطعات دیگه بریز و با بلوور باد بگیر تینر رو بزنه کنار و خشک بشه بعد برد رو بر عکس بگیر طوری که سوکت سی پی یو رو به پایین باشه بعد با تینر مجددا بشور و بلافاصله با بلوور باد شدید بگیر.بعد از اون هم با هیتر و با حرارت 150 درجه و باد زیاد کل برد رو خشک کن و مجددا تست کن.
قطعاتی مثل IO سوکت سی پی یو رو بشور.مخصوصا قطعاتی مثل IO که پایه های ریز و نزدیک به هم دارن.ایشالا درست میشه.
موفق باشید...

"نگران نباش"..."درست میشه"
دمت گرم...خیلی خوشم از این اعتماد بنفست میاد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: omidm11

omidm11

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-01-19
310
508
تهران
دوست خوبم
مادربرد خراب میشه کلی اذیت میکنه تا درست شه(منظورم خودم هستم که باید با تجربه خیلی کم کار کنم روش).حالا کار کن روش تا درست بشه.هرچه بیشتر تمرکز کنی روش و بیشتر کار کنی به نتیجه مطلوب نزدیکتر میشی.
موفق باشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saied68
بالا