آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اخبار: درخواست کمک مهندس صدیقی از سوی اساتید برجسته و اعضای اتحادیه صنف کامپیوتر و دیگر عزیزان حاظر در سایت

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,548
اصفهان
www.servicekaran.ir
با سلام
من مهندس نوید صدیقی هستم دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و مدرک کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات it کامپیوتر که البته در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد هم قبول شدم ولی به دلایل مالی ادامه تحصیل ندادم و دارای گواهی نامه مهارت از سازمان فنی و حرفه ای در رشته های تعمیرات موبایل و تعمیرات لوازم خانگی و برق ساختمان
دوستانی که من را می شناسند در این چندین سال می دانند که هرگز منافع مالی برای من مهم نبوده و تنها ارزو داشتم که جوانان جویای کار با دستی پر همیشه باشند.
دوستان همه می دانند که من جز اولین افرادی بودم که تعمیرات سخت افزار را در اینترنت آموزش دادم و در این راه بسیار سختی کشیدم و از روی منابع خارجی چه اموزش های خوبی را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار دادم.
اما امروز که می خواهم برای کشور خودم خدمتی کنم برخی از دوستان از اموزشگاه ها نسبت به من بی محبتی کردند و به جای این که به من از قبل انتقادی کنند هماکنون به من معترض و در پی شکایت هستند که چرا می خواهم کتابی بنویسم و آن را در جامعه در اختیار عموم قرار دهم.
دوستان من از ابتدا با توکل به خدا و امام حسین کار خودم را آغاز کردم و بدون این که در هیچ کلاسی سرمایه کنم و تنها تا به امروز از روی تحقیقات و به صورت تجربه ای هر چه داشتم با شما تقسیم کردم.
حتی در این راه مقدار کمی پولی هم که در جیب داشتم صرف خرید جزوات از دیگر دوستان کردم تا با هر زحمتی هست به هدفم برسم
من زکات عمر خودم را به این مردم و جامعه تعمیر کاران کشور دادم
هدف من این بود تا بتوانیم کشوری داشته باشیم که تعمیر کاران سخت افزار آن در جهان شناخته شده باشند. و با کمک یکدیگر کتابی را بنویسیم که استاندارد مناسبی جهت یادگیری تعمیرات سخت افزار در کشور باشد قصد من ضربه زدن به برخی از اموزشگاه ها نبود و به خدا قسم در هیچ یک از آموزشگاه های تهران ثبت نام نکردم چگونه برخی از آن ها مرا محکوم می کنند . من تا به حال از چه آموزشگاهی بد گویی کرده ام ؟؟؟؟
همه شاهد هستند که حتی برخی از آموزش هایی که خودم در سایت های خارجی فرا گرفته ام و به همه اموزش دادم در هیچ آموزشگاه هی در ایران یاد داده نمی شود.
همین آموزشگاه هایی که هماکنون به من معترض هستند برخی از هنرجویانشان را مدیون من هستند زیرا من برای آن ها در جامعه عمومی اینترنتی به نیکی یاد کردم.
دوستان از شما انتظار کمک مالی ندارم همین که شما دوستان عزیز با ایجاد تاپیکی، شما را شاهد بگیرم که این همه سال زحمتم بیهوده نبوده است و تمامی این زحمات ها و دست رنج ام را به نیکی یاد کنید و گواه من باشید کافیست.
با تشکر از همه مدیریت سایت سرویسکاران
خواهشا من را در این راه تنها نگذارید دوستان لطفا نام و سابقه کاری خود را بیان کنند و از من دفاع کنید

mahmod31

کاربر vip
vip
کاربر
2008-03-25
216
1,675
با سلام و درود
مهندس صدیقی خسته نباشی خیلی از پستت ناراحت شدم جا داره از زحماتتون تشکر ویژه کنم طبق فرمایشات شما کسی نمیتونه با شکایت کار به جایی ببره من از مخالفای سر سخت انحصار طلب ها هستم خیلی شجاعت میخاد که دانسته هاتون رو میخاین در اختیار عموم بزارین که متاسفانه خیلها این شجاعت رو ندارن

اصغر57

کاربر
2010-07-24
257
2,292
مهندس صدیقی عزیز من به شما افرین میگم ولی اینو فهمیدم که تویه یه راهی میری ممکنه چندتا س... پاچتو بگیرن اگه هواستو پرت اونا کنی از راه خودت میمونی پس پیشنهاد من اینه اگه میخوای به هدفت برسی راهت رو ادامه بده همین خدا یاور بی کسونه

mehrdad2nd2

کاربر
2014-11-11
3
16
سلام
واقعأ متأسفم برای بعضی قشر تحصیل کرده که چنین جلوی ترویج علم و انتقال بی چشم داشت آنرا میگیرند،با این حال این کار هیچ از ارزش های بسیار گرانقدر شما کم نمیکند

saied68

کاربر
2015-02-22
319
292
سلام آقای صدیقی
من متأسفم از برخورد آموزشگاه ها
من خودم شاگرد یکی ازهمین آموزشگاه های حروم خور بودم
آموزشگاه ها ، هیچییاد آدم نمیدن
شما به راهت ادامه بده

ولی یه گله ازتون دارم
من یکی از آموزش های شمارو گرفتم
"تعمیرات سخت افزار "
تلفنی هم باهاتون صحبت کردم و بهم گفتین که خیلی کامله
ولی پشیمونم که خریدم چون خیلی ناقص بود

brutalfast

کاربر
2012-04-19
229
316
مشهد
آقای صدیقی یک خواهش شما مشکلتون را گفتید خوب لطف کنید بگید چه کاریم از دست ما بر میاد که انجام بدیم

ولی من یک چیزی توی این مدتی 4 سالی که عضو اتحادیه بودم و تقریبا 10-12 سالی که جاهای مختلف کار کردم یک چیزی که دیدم در اتحادیه کامپیوتر اصلا رفاقت معنی نداره و جزو ضعیف ترین اتحادیه ها است. یک موردش اینه که شما هرکسی میاد مغازه کامپیوتری میزنه بدون مجوز و اتحادیه هیچ کاریش نداره در حالیکه شما که بخواهید مجوز بزنید باید برید همه جا اعلام کنید از جمله مالیات , عوارض و ... ولی کسی که مجوز نداره هیجکاریش ندارند
در هر حال باید از یک جایی شروع بشه ما خوش حال میشیم بگیید چه کاری از دست ما بر میاد تا کمک کنیم

mahmod31

کاربر vip
vip
کاربر
2008-03-25
216
1,675
ظاهرن جریان از این قراره مهندس صدیقی جزوات اموزشگاهها رو در اینجا برای دانلود گذاشته
من به این که کار مهندس درست بوده یا نبوده و از جنبه شرعی و قانونیش هم نمیتونم تشخیص بدم کارشون درست بوده یا نه

بالا