آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: اموزش هک و ضد هک مودم های وای فای

mahmod31

کاربر vip
vip
کاربر
2008-03-25
216
1,675
با سلام و درود
امروز میخوام خیلی خلاصه نحوه هک و ضد هک مودم های وایرلس رو براتون توضیح بدم
چند وقتی هست که شرکتهای بزرگ به فکر امنیت بیشتری بودن و اومدن از wps استفاده کردند
که متاسفانه بزرگترین اسیب پذیری رو داره و با نرم افزار های ساده قابل حدس زدنه
اول میریم سراغ هک کردن
[hide]نرم افزار ها رو دانلود کنید هم برای ویندوز و هم اندروید
طبق عکس که گذاشتم اول در قسمت wps تیک مستر پین رو میزنیم و مودمهایی که قابلیت wps رو فعال
گذاشتن قابل مشاهده س بعد هر کدام رو که دوست داشتید کانکت بشید 1.PNG
حالا چیکار کنیم که هک نشیم در قسمت تنظیمات مودم گزینه wps رو غیر فعال کنید چون تنظیمات در هر مدل تقریبا متفاوته وقتی غیر فعال کردین حتما با دامپر ببینید مودمتون قابل مشاهده س یا نه
تا یادم نرفته پسوردهای قوی بزارید
ولی اینو بگم هر پسوردی هم که بذارید باز هم در امان نیستید و یک هکر میتونه هر کاری هم که میتونید بکنید باز هم هک میشید
2.jpg
در ضمن هر سوالی داشتید همینجا بپرسید [/hide]

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

abady

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-12-19
552
2,457
با سلام و تشکر از پست مفیدتون ....من شنیدم از دوستان که بعضی نرم افزارها اصلا کاری به رمز نداره و مستقیم به مودم وصل میشن آیا همچین چیزی صحت داره و همچین نرم افزاری هم هست .راهکار در امان ماندن چیست......با تشکر

mahmod31

کاربر vip
vip
کاربر
2008-03-25
216
1,675
با سلام و تشکر از شما
متاسفانه این بحث خیلی پیچیده س به نوع اسیب پذیری و حمله بستگی داره
در جواب سوالتون باید بگم خیر اینجوری نیست باید اول از قسمت سکیوریتی مودم رد بشه
بزارین خیالتون رو راحت کنم خیلی از ادمایی که ادعای هک دارن حتی در حد اماتور هم نیستن منظورم اینه که نترسید الان متاسفانه نمیتونم ولی بعدن خیلی کاملتر در موردش توضیح میدم

آخرین ویرایش:

mahmod31

کاربر vip
vip
کاربر
2008-03-25
216
1,675
فکر میکنم کمی اموزش گنگ بود ببخشید الان کاملش میکنم خوب حالا تو تصویر بالا که با نرم افزار اسکن کردیم 5 تا مودم رو اورد که میخوام قدم به قدم رمز دو تاشون رو در بیاریم اونایی که ویندوزشون 8 یا 8.1 هست نمیخواد jumpstart رو نصب کنن روی مودم مورد نظر کلیک میکنیم نرم افزار پین رو به ما میده و به مودم وصل میشه ولی این پین رمز 8 رقمی زیر مودمه یا همون رمز مادر حالا میخوایم بدونیم رمزشون چیه عکسها رو ببینید3.PNG
4.jpg
اونایی هم که ویندوزشون 8 نیست طبق تصویر زیر عمل کنند و هر چی اومد نکست بزنند
6.PNG7.PNG
موفق باشید

brutalfast

کاربر
2012-04-19
229
316
مشهد
البته این رو هم من اضافه کنم این به شرطی هست که مودم روی wep تنظیم شده باشد که در حال حاضر اکثرا اینطوری نیست
برای هک هم توی محیط ویندوز معمولا خیلی مشکل است و سیستم عامل لینوکس نسخه بک ترک برای این کار طراحی شده است که می تواند حالتهای امنیتی سخت را هم بزند

mahmod31

کاربر vip
vip
کاربر
2008-03-25
216
1,675
با سلام
نخیر دوست عزیز اسیب پذیری wps به wep ربطی نداره
در جوابتون برای سیستم عامل خیلی وقته بک ترک منسوخ شده از وقتی که کالی اومده با کالی کار میکنم
خوشبختانه تو این انجمن علاقه مند به هک کمه اگر نه من میتونم اینجا اموزش بدم
بعد از ظهر که برگردم مغازه فیلم تصویری در این مورد میذارم

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
علاقمند زیاده ولی چون اکثر این آموزش ها نصفه رها می شن و منبع مطمئنی هم برا نرم افزارها نیست و از طرفی یه پیش زمینه ای در مورد شبکه و نحوه کارکرد اون لازمه ،شاید دلیل حضور کمرنگ دوستان در این تاپیک این عوامل هستند .با اینهمه اگه لطف کنید و این تاپیک رو بصورت جامع ادامه بدید ممنون می شم .
با تشکر

آخرین ویرایش:

brutalfast

کاربر
2012-04-19
229
316
مشهد
دوست عزیز بک ترک منسوخ نشده بلکه نوع توزیعش فرق کرده و هنوزه که هنوزه کاربرد داره
دوست عزیز شما آموزش بزارید تا من اثبات کنم براتون اگر این طوری که شما میگید باشه پس تمام این همه امنیت کشک است منظور از wep باز بودنش توی تنظیمات است
تازه این نرم افزار خیلی از مودم های اطراف را در مرحله کرک پسورد نمیشناسه
اگر این نرم افزار اینقدری که شما میگید عالی است پس نرم افزارهای اسنیف برای بدست آوردن شبکه یا ایجاد شبکه مجازی برای گول زدن کاربرها برای چی هست که بخوان پسوردشون را بدست بیارند.

بالا