آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن لپ تاپ لنوو مدل Z470

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
چشم حتما. میگردم ببینم همکاران تو شهرمون لپ تاپ مشابه دارن ازشون فایل بایوس بگیرم. اینم راه خوبیه. ممنون

هم فایل بزنید هم ایسی رو با مورد مشابه جایگزین کنید . به نظر میرسه مشکل از ایسی بایوس باشه . البته من طبق شنیده هام از شما این استنباط رو کردم .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: soh3il

soh3il

کاربر
2010-12-16
163
255
ساری
هم فایل بزنید هم ایسی رو با مورد مشابه جایگزین کنید . به نظر میرسه مشکل از ایسی بایوس باشه . البته من طبق شنیده هام از شما این استنباط رو کردم .

این کارم حتما انجام میدم و نتیجه رو اعلام میکنم
ایسی بایوس روی پروگرمر مشکل read / write نداشت. عوض میکنم حتما.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

jasonp

کاربر
2012-08-06
224
724
با سلام روی برد نوشته pu401 مثال شماره آی سی(m33sj) برای لپ تاپ لنوو G500 smd]ی سی هست اینها میسوزه بعلت کوچکترین اتصالی یا نوسان در حال حاضر موجود نیست اگر کسی سراغ داره بگه. ربطی به بایوس نداره شما اول ببین 3.3 و5 ولت تو مدار داری یا نه بعد برو دنبال بایوس دوست عزیز

آخرین ویرایش:

soh3il

کاربر
2010-12-16
163
255
ساری
با سلام روی برد نوشته pu401 مثال شماره آی سی(m33sj) برای لپ تاپ لنوو G500 smd]ی سی هست اینها میسوزه بعلت کوچکترین اتصالی یا نوسان در حال حاضر موجود نیست اگر کسی سراغ داره بگه. ربطی به بایوس نداره شما اول ببین 3.3 و5 ولت تو مدار داری یا نه بعد برو دنبال بایوس دوست عزیز

سلام دوست عزیز. با تشکر از راهنمایی و پاسختون
یکی از اساتید در مورد ولتاژ پرسیده بودن که تو کامنت شماره 8# مقدار ولتاژ های نقاط اندازه گیری شده رو نوشتم
که به این صورت می باشد:
یکی از سیم های فلت ورودی شل بود که سرجاش محکمش کردم
الان روی پایه های I/O ولتاژ 3.3 دارم
ولتاژ های 5 و 3.3 استند بای رو دارم
روی پایه های ec ولتاژ 3.3 دارم ولی روی بایوس ولتاژی ندارم
روی دکمه پاور 3.3 ولت رو دارم
اگه جای هست که من باید مقدار ولتاژشو اندازه بگیرم برای پیدا کردن شرتی در منطقه ای. ممنون میشم راهنماییم کنید
با تشکر

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
با ایسی جدید بایوس تست کردید ؟

بالا