آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست مدار دوربين مدار بسته با وبكم

Mohamad26

کاربر
2008-09-22
17
34
سلام
خسته نباشيد
من ميخواستم بدونم چطوري ميشه با وبكم كامپيوتر دوربين مدار بسته درست كرد ؟
ممنون ميشم توضيح بديد.
ميخوام طوري باشه كه 2-3 تاشو بزاريم گوشه هاي يه اتاق و به كامپيوتر وصل كنيم.
با تشكر
يا علي

rmb_ali

کاربر
2010-03-01
4
5
با تجهیزات معمولی اینکار امکان پذیر نیست
البته فکر کنم در صورتی که دوربینتون یو اس بی باشه شاید بشه چند تا رو با هم متصل کرد
البته نرم افزارهای گران قیمتی وجود دارد که میتواند تا تعداد زیادی دوربین رو بصورت همزمان کنترل کند
البته اگر دوربین هاتون ip camera باشند میتوانید از آنها شبکه ایی درست کنید و بوسیله همان نرم افزارهایی که در بالا گفتم کنترل کنید
در هر صورت فکر نکنم با هزینه کم قابل انجام باشه
هم اکنون تجهیزاتی وجود داره که مبلغ اون حدود 300 به بالاست که به all in one معروف هستند و تعدادی دوربین به اون متصل میشه و خودش هم هارد داره و میتونید عملیات رو مدیریت کنید

ostad khan

کاربر
2011-08-22
1
4
سلام من خودم اون اولا به جای دوربین وب کم گذاشتم. یه نرم افزار دانلود کردم برای مدیریت وب کم که از ویژگی هاش این بود که مثل دوربین حرکت ها رو شناسایی میکر ،ذخیره می کرد به ایمیل میفرستادولی مشکلی که داره اینه که فقط با کامپیوتر کار میکنه، بیشتر از دو تا وب کم وصل نمیشه و اینکه هارد کامپیوترت رو زود پر میکنه.ولی الان چهار تا دوربین با یه دی وی آر گرفتم زدم به تلوزیون ،از وب کم هم بهتره و حدود 200000 تومن شد. خواستی به من ایمیل بزن با یاد آوری موضوع تا بهت بگم چه دوربینی و از کجا بخری تا برات ارزون تموم بشه!!!

parsax

کاربر
2009-07-05
1
0
باسلام
ميخواستم براي خونه يك سيستم طراحي كنم مثل آيفون تصويري
به اين صورت يك دوربين براي بيرون ويك مانيتور داخل باشد وبا زدن دگمه اي، پشت درب را نشان دهد به چه چيزهايي نياز دارم؟ وبا چه قيمتي تمام ميشود ؟ لطفاً راهنمايي بفرماييد

بالا