آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: یخچال الکترو استیل مدل es27 بعد از یک یا دو ساعت ارور e5 میده

majid..

کاربر
2013-04-05
237
321
با سلام خدمت دوستان یخچال الکترو استیل مدل es27 بعد از یک یا دو ساعت کار کردن ارور e5 میده گاز یخچال درسته برد سقف سالمه دوستان راهنمای کنند علت از کجاست با تشکر

majid..

کاربر
2013-04-05
237
321
عیبش از دمپر بود خراب شده بود با تعویض مشکل حل شد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fkh52000

مستر پیت

کاربر
2014-12-30
1
1
شما که بلد نیستی چرا نظر میدی،اصلا یخچال الکترواستیل دمپرش کجا بود،؟؟مشکل ارور 5 مربوط به موتوره،وقتی کار نکنه ارور 5 میزنه.

farhad0007

کاربر
2015-10-25
3
5
سلام یخچال ما بعد از جابه جایی الان ارورe5 میده
موتورش کارمیکنه.
دماشو رو 1 هم تنظیم میکنم به اون میرسه ولی گاهی اوقات بازی در میاره و ارور e5 میده
فکر کنم گازشم مشکل نداره که به این دما میرسه
مدل یخچال هم esar24هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SDelnia

mahdi vafaei

کاربر
2014-02-24
25
45
با سلام و احترام به دوستان عزیز
در مورد ارور e5 مربوط به ایراد در سیستم تبرید ، اشکال در سیستم گازی یا موتور ، قطع کارکرد کمپرسور همرا با نمایش خطا میباشد .
و در مورد اینکه دوستمان فرمودند یخچال الکترواستیل دمپر ندارد باید عرض کنم در مدل esa27 دارای دمپر میباشد و موتور دمپر نیز از نوع استپ موتور چهار سیم میباشد که محل قرار گیری دمپر داخل یخچال روبرو پشت قاب LED قسمت پائین قرار دارد . نکته ای که لازم است خدمت دوستان عرض کنم با توجه به مطالبی که بعضی از عزیزان در مورد این مدل بیان میکنند موافق نیستم شاید دلیل آن به خاطر عدم دسترسی به اطلاعات مورد نظر باشد . در این مدل که دارای برد الکترونیکی و صفحه دیجیتال میباشد بعد از زدن دوشاخه برق داخل پریز حدود 7 دقیقه طول میکشه تا کمپرسور روشن بشه که بیشتر بحث حفاظتی دارد اعداد صفحه نمایش بعد از چند دقیقه بصورت چشمک زن ظاهر میشود . در قسمت نرم افزاری دارای 31 منو میباشد که مربوط به تنظیمات ستاپ دستگاه قرار داده شده که در بدو نصب طبق سرویس بولتن کارخانه می باید اعداد سه تا از منوها تغییر داد . و امکان دیگری که دارد میتوان از طریق دیسپلی تک تک قطعات را راه اندازی و طبق دستور العمل چک کرد . و با توجه به قطعات استفاده شده در این محصول در مقایسه با محصولات خارجی که بنده دائما با آنها سرو کار دارم از کیفیت خوبی برخودار است . همچنین لازم است عرض کنم نه بنده نماینده شرکت الکترواستیل هستم و نه قصد طرفداری از این محصول را دارم اما بدون مطالعه با نظر دادن در مورد هر محصولی موافق نیستم . امید وارم که عنوان این مطالب باعث رنجش خاطر هیچ یک از عزیزان نشده باشد . موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: @mahmoud
بالا