آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزش تعمیرات هاردهای سیگت و مکستور

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
شیخ فرزاد
احتمال زیاد همون ویندوز چینی که بهش دادی فریم وارش رو خراب کرده
فرزاد خان نکن این کار رو
خدا رو خوش نمیاد
:biggrin0::biggrin0:
------------------
----------------
-------------
---------
مدل دقیقش رو تو گوگل بزن و فریم وارش رو دانلود کن
نسخه تحت بوت دانلود کن

S@M@Nd

کاربر
2009-04-06
13
29
سلام به دوستان . من این مدار آر اس 232 به تی تی ال رو ساختم تو مرحله تست که RX و TX رو به هم وصل میکنیم هر چی مینویسم هایپر عینا چاپ میکنه و اگر جداشون میکنم هیچی نمینویسه آیا مدار من درسته ؟
اگر هم درسته این سوال رو دارم وقتی مدار فوق رو به هارد وصل میکنم هایپر شروع میکنه به تایپ کاراکترهای بی خود . اصلا هم توقفی نداره . می خواستم بدونم مشکل من چیه ؟
هاردم همین مشکل شناخته نشدن رو داره یا گه گاهی هم 0 میشناسه

آخرین ویرایش:

S@M@Nd

کاربر
2009-04-06
13
29
البته در این مدار و قطعه درست شده یک خطا و اشتباه بارز هست که کاملا واضحه و این نادرستی و غیراستاندارد بودن این مقاله رو بیشتر ثابت می کنه اگر از دوستان متوجه هستند ذکر بفرمایند اگر کسی متوجه نشد من خودم اشاره خواهم کرد​

دوست عزیز میشه بفرمایید مشکل مدار چیه ؟

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
سلام من یه هارد دارم اینش سوخته عوض کردم بازم سوخت توروخدا کمک کنیییییید مرسی
مشاهده فایل‌پیوست 64490

سوختن مجدد دیود محافظ دو علت میتنونه داشته باشه
اول اینکه بعداز این دیود در مدار قطعه سوخته دیگری وجود دارد که باعث اتصال در مدار میشه که این احتمال زیاده
و دیگر اینکه برق ورودی هارد مشکل داشته باشه که ولتاژ نادرست پاور نیز می تونه باشه

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
دوست عزیز میشه بفرمایید مشکل مدار چیه ؟

ظاهرا بعضی از دوستان در بعضی مدلها از این مدار استفاده کرده ان این سوال ما مال یکسال پیش بود مدارهای دیگری هم از دوستان در سایت قرار داده ان و حتی مدارهایی رو اماده کرده ان که قابل فروشه که در بعضی مدلهای هاردها جواب داده ولی من این مدارو درست نکرده ام و باید یکی از این مدارها رو شخصا درست کنم تا بتونم مطمئن باشم

134679852

کاربر
2013-05-02
2
2
سلام يك هارد MAXTOR گرفتم براي تعمير ولي ديودهاشو عوض كردم باز ولتاژ نداره كدوم قسمت ها بيشتر عيب پيدا ميكنه كه برم دنبالش؟
با تشكر ARASH

nadertop2005

کاربر vip
vip
کاربر
2012-10-23
85
167
بوشهر
سلام
خسته نباشید
من یه هارد 500 مکستور دارم سیستم میشناستش دوتا از درایوهاش هم بالا میاد ولی حجم ندارن و وقتی میخوای واردشون بشی ارور not responding میده .قبلا دادم تعمیرش هم کردن ولی فقط واسه یه هفته درست بود باز همینجور شده الان من اطلاعات داخلشو میخوام اگه میشه یه راهنمایی کنید plase

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا