آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مرکز تهیه انواع لوازم برقی دست دوم

mohammadtak

کاربر
2013-12-26
383
1,146
کرج
با سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز اینجانب در دست تهیه یک فکر نو هستم که قطعات و یا وسایل برقی که کمیاب هستند یا در دسترس شما نیستند را برایتان تهیه کنم فرقی نمی کند فقط شماعکس و نوع مدل را در همین تاپیک قرار دهید و شماره تماس خودتان را از طریق خصوصی ارسال نمایید تا در وقت مناسب با شما تماس حاصل شود
مثال
1.کولر
2.لباسشویی
3.ظرفشویی
4.جاروبرقی
5.پنکه
6.پرینتر
7.ال سی دی
8.ال ای دی
9.قطعات رایانه
10.و هر چیزی که نیاز شما می باشد
دوستان من قطعه ای موجود ندارم ولی قصدم کمک به دوستان است و جاهای را می شناسم که می توانم بگردم و تهیه کنم
امیدوارم بتوانم کمکی بکنم

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
با سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز اینجانب در دست تهیه یک فکر نو هستم که قطعات و یا وسایل برقی که کمیاب هستند یا در دسترس شما نیستند را برایتان تهیه کنم فرقی نمی کند فقط شماعکس و نوع مدل را در همین تاپیک قرار دهید و شماره تماس خودتان را از طریق خصوصی ارسال نمایید تا در وقت مناسب با شما تماس حاصل شود
مثال
1.کولر
2.لباسشویی
3.ظرفشویی
4.جاروبرقی
5.پنکه
6.پرینتر
7.ال سی دی
8.ال ای دی
9.قطعات رایانه
دوستان من قطعه ای موجود ندارم ولی قصدم کمک به دوستان است و جاهای را می شناسم که می توانم بگردم و تهیه کنم

سلام دوست من ما در این انجمن باید به همدیگر کمک کنیم لطفا توضیح و مشخصات وسایل دسته دوم را برای تعمیرکاران ایران تک کامل توضیح بده

amen

مدیر تعمیرات پرینتر ، اسكنر و دستگاهای فتوكپی
مدیر تالار
2007-05-15
5,538
64,708
گلستان
مثال
1.کولر
2.لباسشویی
3.ظرفشویی
4.جاروبرقی
5.پنکه
6.پرینتر
7.ال سی دی
8.ال ای دی
9.قطعات رایانه

دوست عزيز شما براي اينكار با مديريت سايت هماهنگ كنيد

mohammadtak

کاربر
2013-12-26
383
1,146
کرج
ذوستان توضیح کامل به گفته آقای اجان باید بگویم قطعات تمام لوازم برقی به مثال
لوازم لباسشویی
1.انواع برندها
2.پمپ تخلیه قدیمی جدید
3.دیگ لباسشویی
4.سبدی
5.شفت
6.برد
7.اتاقک
8.درب
9.کمکها و فنرها
10.سنگهای تعادل
11.و غیره حتی لباسشویی کامل را هم می توانم تهیه کنم که البته هزینه پست یا حمل و نقل به گردن مشتری می باشد

mohammadtak

کاربر
2013-12-26
383
1,146
کرج
امروز مدلهای مختلف اسکنر .فتوکپی.و حتی چندکاره را دیدم که هم سالم بودن و هم اوراق از قدیمی بگیر تا جدید گفتم هر چیزی می توان پیدا کرد ولی اگر سفارش باشد می دانم باید دنبال چه بگردم حتی سرد کن و گرم کن دوکاره را که هم با برق 220 کار می کرد هم با برق 12 ولت ماشین را دیدم که قیمت سالم 250000 بود و قیمت عیب دارش 150000 بود اینم برای اطلاع همکاران عزیز موفق باشید

darabi81

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-10
1,043
5,388
سلام دوست عزیز
من یک پینتر لیزری hp تک کاره نیاز دارم.
قیمت مناسب باشه که صرف خرید داشته باشه.
ترجیحا کارتریج نداشته باشه که نو بندازم خیالم راحت باشه
سپاس

mohammadtak

کاربر
2013-12-26
383
1,146
کرج
سلام دوست عزیز
من یک پینتر لیزری hp تک کاره نیاز دارم.
قیمت مناسب باشه که صرف خرید داشته باشه.
ترجیحا کارتریج نداشته باشه که نو بندازم خیالم راحت باشه
سپاس
سلام دوست من شنبه یا یک شنبه میرم بازار اگر عکسی موجود داری لطفا بگذار و شماره تماس خود را برایم پیام خصوصی کن تا پیدا کردم تماس بگیرم موفق باشید

بالا