آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

قطع و وصل شدن مودم adsl gnet

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همکاران محترم
یه مودم adsl g net واسم آوردن مشکل قطع و وصل شدن داره درضمن آداپتور این مودم در اثر نوسان برق سوخته و آداپتور اون رو عوض کردن باید چکار کنم تا مشکل بر طرف بشه؟مدل مودم gnet AD3004-2T2R هست منتظر جوابتون هستم

آخرین ویرایش:

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود
همکار گرامی ، به احتمال زیاد ایراد از آداپتور میباشد
شما باید در وحله اول ، ولتاژ و جریان آداپتور اصلی را چک کنید سپس آداپتور نیز مهم میباشد تور با همان مشخصات اصلی تهیه کنید و جدا از این کیفیت آداپتور نیز مهم میباشد
فعلا این مورد را حل کنید اگر به جای دیگر آسیب نرسیده باشد حل میشود
نتیجه را اعلام فرمایید .
موفق باشید

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با درود
همکار گرامی ، به احتمال زیاد ایراد از آداپتور میباشد
شما باید در وحله اول ، ولتاژ و جریان آداپتور اصلی را چک کنید سپس آداپتور نیز مهم میباشد تور با همان مشخصات اصلی تهیه کنید و جدا از این کیفیت آداپتور نیز مهم میباشد
فعلا این مورد را حل کنید اگر به جای دیگر آسیب نرسیده باشد حل میشود
نتیجه را اعلام فرمایید .
موفق باشید

آداپتور سفید رنگ اصلی هست از اول روی مودم بوده و آداپتور مشکی مشتری بعد از سوختن آداپتور اصلی گرفته آیا آداپتور مشکی با این ولتاژ روی مودم سازگار هست یا نه آیا این مشکل میتونه از ولتاژهای آداپتور باشه؟
49.jpg

50.jpg

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود
همکار گرامی ، ایراد از آداپتور است هم ولتاژ آن فرق دارد و هم جریان آن فرق دارد و پایین است حتما باید هر دو آن یکی باشد تعویض کنید حل میشود
موفق باشید

azim388

کاربر
2015-06-01
1
0
باسلام خدمت مدیر محترم لطفا طریقه فارسی کردن ال ای دی سامسونگ uhd7000اموزش بدید

آخرین ویرایش:

samanbagham

کاربر
2015-07-13
1
3
درود فراوان
با سلام به تمامی عزیزان
این مشکل در قطع و وصلی در مودم های adsl را میتوان با آپدیت کردن فریمور رفع کرد.
در مودم های مثل tplink --dlink--iplink--asus--برخی از مدل های زایکسل--زولتریکس و...
اما در مورد مودم های GNETنمیتوان این کار رو انجام داد و باید به شرکت ارسال بشن چون فریمور های مودم های جی نت فلشی هستن و باید خود شرکت آپدیت کنه البته اگه از مشکل سر در بیارن من خوم مودم GNET3004 رو دارم و 5 ساله دارم استفاده میکنم در تماس با شرکت به من اینطوری پاسخ دادن
ولی اگه بتونید بریج استفاده کنید قطعی رو نخواهید داشت و لی اگه ازWiFiاستفاده میکند باید شوختو ساخت چون سرعتی ک داره رو نمیشه پای این خرای از دست داد

سرعت لینک خییییییـــــــــــلی بالایی داره GNET
آداپتور انتخابی شما به رنگ مشکی اصلا مناسب نیست
باید خروجی 10ولت 1000میلی آمپر داشته باشه
از شما 9ولت 600میلی آمپره و به مرور زمان به قطعات داخلی مودم ضرر میرسونه

به امید فردایی"مثل"دیروز

www.arianadata.in

hoseinbig

کاربر vip
کاربر
2012-05-10
14
6
آستارا-گیلان
دوستدعزیر معلومه که مشکل از آداپتورتونه
آداپتور فابریک ۱۲ ولت ۱ آمپر ایت ولی شما بجای آن از ۹ ولت ۶/" آمپر استفاده می کنید.
به آداپتور ۱۲ ولت یک یا ۲ آمپری تهیه کنید مشکل حل میشه

بالا