آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

پروگرامر خودرویی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parasistem

کاربر
2012-12-30
283
265
55
کرج
با سلام بنده میخاهم کار کم کردن کیلومتر خودرو را انجام بدم پروگرامر tnm 2000 دارم حالا پروگرامی نیاز دارم برای کم کردن کیلومتر انواع ایسیو و خام و دانلود کردن اف ان لطفا راهنمایی بکنید که چه پروگرامی موجود دارین و قیمتش چقدر است . در ضمن توانایی خرید tnm5000a را ندارم با تشکر

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,009
با سلام بنده میخاهم کار کم کردن کیلومتر خودرو را انجام بدم پروگرامر tnm 2000 دارم حالا پروگرامی نیاز دارم برای کم کردن کیلومتر انواع ایسیو و خام و دانلود کردن اف ان لطفا راهنمایی بکنید که چه پروگرامی موجود دارین و قیمتش چقدر است . در ضمن توانایی خرید tnm5000a را ندارم با تشکر

سلام قیمتها ومشخصات در فروشگاه قید شده است لینک
http://www.amiricshop.ir/index.php?route=common/home

darabi81

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-10
1,037
5,385
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ajan

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
سلام
وقت بخیر.
چه پروگرامری برای تغییر کیلومتر انواع خودرو ها به طور کامل کار راه انداز است.
با تشکر فراوان

سلام دوست من این کار که شما واقعا می خواهید انجام دهید وجدانن خوب هست به نظر شما به شما ماشین را با کارکرد بالا به کارکرد کم بدین خوب هست به نظر شما لطف کنید این کم کردن کلیومتر ماشین یک روزی درد سر ساز میشه عزیز برات تشکر دنبال نون هلال خوبه عزیز باشه مشتریان تقاضای دارند ولی این انجام نده
مثل دزدی دوست من توجه کن ما خیلی چیزهای را که انجام می دیم به صلاح شما نیست این نون نخور برای فرصت طلبان فرصت گران فروختن نکن باشه دوست عزیز
اگر این کار نکی خوب یکی دیگه انجام می دیه اما خدایی کار خیلی خوبی نیست خلاف هست نکن باشه نون هلال خوبه دوستم این کار نکن ماشین یکی با زحمت زیادمیخری به امید اینکه کار کرد کم داری ماشین می خری حی خراب میشه دوستان لطفا تاپیک اینجوری نزنید تشکر ماهواه پول خوبی داری تعمیرش و فروش باید اینکار نکرد عزیز به تولید فکر کنید و به صنعت الکترونیک پارس و شهاب یک روزی در این کشور تلویزیون های تولید میکرنند حالا چی شده مهندس کار خلاف مثل دزدی
دوستان ببخشید که زیادی شد

forud

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-05
419
1,636
سلام دوست من این کار که شما واقعا می خواهید انجام دهید وجدانن خوب هست به نظر شما به شما ماشین را با کارکرد بالا به کارکرد کم بدین خوب هست به نظر شما لطف کنید این کم کردن کلیومتر ماشین یک روزی درد سر ساز میشه عزیز برات تشکر دنبال نون هلال خوبه عزیز باشه مشتریان تقاضای دارند ولی این انجام نده
مثل دزدی دوست من توجه کن ما خیلی چیزهای را که انجام می دیم به صلاح شما نیست این نون نخور برای فرصت طلبان فرصت گران فروختن نکن باشه دوست عزیز
اگر این کار نکی خوب یکی دیگه انجام می دیه اما خدایی کار خیلی خوبی نیست خلاف هست نکن باشه نون هلال خوبه دوستم این کار نکن ماشین یکی با زحمت زیادمیخری به امید اینکه کار کرد کم داری ماشین می خری حی خراب میشه دوستان لطفا تاپیک اینجوری نزنید تشکر ماهواه پول خوبی داری تعمیرش و فروش باید اینکار نکرد عزیز به تولید فکر کنید و به صنعت الکترونیک پارس و شهاب یک روزی در این کشور تلویزیون های تولید میکرنند حالا چی شده مهندس کار خلاف مثل دزدی
درود جناب مهندس خلیلی
سپاس

darabi81

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-10
1,037
5,385
سلام دوست عزیز.
طبق گفته شما اون صنعتگری که در زنجان داره چاقو و قمه تولید میکنه باید تا الان 100 بار اعدام می شد.
تغییر کیلومتر فقط برای دلال بازی و انداختن ماشین به مردم نیست هر چند تا حدودی هم کسی که بدون اطلاعات فنی و مشورت از دیگران و فقط از روی کیلومتر ماشین بخواد خرید کنه حقشه که بر سرش بیاد.آدم باید جلوی پاش رو نگاه کنه.
الان کارکرد ماشین اهمیتش به مراتب کمتر از بدنه ماشین و سلامت موتور و ظاهر ماشین است . یعنی شما به هیچ عنوان نمی تونید ماشین 200000 هزار کیلومتر را از نظر ظاهر با ماشین 50000 کیلومتر مقایسه کنید و از دور داد میزنه که کیلومتر دستکاری شده.
از طرف دیگر تعداد زیادی از متقاضیان تغییر کیلومتر ,برای استفاده از گارانتی ماشین اقدام به این کار می کنند که باتوجه به شرایطی که خودرو سازان برای ملت پیش آوردند , این کار ثواب هم داره.
طرف 40 میلیون داده پارس خریده بعد شرکت گارانتی زده 2 سال یا 30000 کیلومتر.خوب معلومه 30000 هزار تا توی سال اول تموم میشه و بعدش هم گارانتی فرت....
این 100در100 اجحاف در حق مشتری به دلیل نبود رقیبه.
طرف تلویزیونش عمر خودش رو کرده و خراب شده.تعمیرکار اون رو تعمیر میکنه. حالا اگه اون طرف تلویزیون رو به اسم سالم میفروشه, تعمیرکار مقصره؟؟؟؟؟؟
شما هر کار دیگه ای رو هم در نظر بگیرید استفاده دوگانه داره.با این حساب دیگه کسی نباید کار کنه , چون ممکنه به وسیله کار شخص ,یکی دیگه سر اون یکی دیگه رو کلاه بذاره.
با کلنگ هم میشه آدم کشت. آیا دیگه کسی نباید کلنگ درست کنه؟؟
اون رنگ آمیز و صافکاری هم که کارش خوبه و ماشین تصادفی و چپی رو مثل روز اول در میاره رو هم بدین اعدام کنند.
سپاس

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
باسلام

آن چاقو و قمه که چاقوساز میسازد عملکرد و کارایی مثبتش بیشتر از منفی است
بقیه چیزها هم که مثال زدی بستگی به نیت درونی انسانها دارد
انسان نون نیتش را میخورد

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,009
سلام
چرا بحث را بی مورد به انحراف می کشید؟؟
:angrysmi:

گفتم که قیمتهای پروگرامر ها در فروشگاه کاملا مشخص است

کم وزیاد کردن کیلومتر هم در تخصص هر شخص نیست
اگر هم باشد متخصص تر از انها در شرکتهای ایران خودرو حضور دارند

که با کوچکترین نگاه متوجه دست کاری شدن کیلومتر خودروها میشوند

تاپیک بسته شد

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا