آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: هنگ کردن و رفتن تصویر بعد از جدا کردن آداپتور مدل acer aspire 5755g

karimnezhad

کاربر vip
کاربر
2009-11-11
97
85
با سلام خدمت اساتید.
یه دستگاه aspire 5755 دستمه که کاملا درست کار میکنه البته تا موقعی که شارژر بهش وصله وقتی شارژ رو قطع کنیم صفحه میره و کلش به یه رنگی مثلا ابی سفید سبز یا چیز دیگه میشه و هیچ عکس العملی نداره.کابل فلت چک شد نبود .یندوز عوض شد + نصب برنامه پاور منجمنت و نصب آخرین ورژن درایورهای گرافیک اینتل و انویدیا و باز مشکل پا برجاست.وقتی گرافیک انویدیا نصب نبود یا بعد اینکه نصب کردم وقتی که اون غیرفعال کنم هییچ مشکلی وجود نداره ولی با فعال بودنه اون مشکل دوباره ظاهر میشه.البته اینو بگم که باطری هم تعویض شده و مشکل از باطری نبوده

آخرین ویرایش:

karimnezhad

کاربر vip
کاربر
2009-11-11
97
85
یه سوال داشتم گرافیک اینتل این مدل مجتمع با CPU هست یا به صورت چیپ روی برد؟سرچی که دادم تو مشخصات CPU گرافیک اینتل 3000 هست ولی یکی از همکارا گفت نه چیپ روی برد داره گرافیک اینتلشون!
اونم گداشتم داره تست میشه.نسوزه یه وقت خیلی داغ کرده الان رو تست انویدیاست!
--------------------------
تست انجام شد خطای خاصی نداد ولی فقط گرافیک انویدیا را تست می کند و گزینه ای برای تست گرافیک اینتل پیدا نمیکنم

آخرین ویرایش:

shahkoh

کاربر
2014-05-30
168
227
گرگان
از خروجی vga با مانیتور تصویر بگیرید ببینید بازم مشکل داره ؟؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
یه سوال داشتم گرافیک اینتل این مدل مجتمع با CPU هست یا به صورت چیپ روی برد؟سرچی که دادم تو مشخصات CPU گرافیک اینتل 3000 هست ولی یکی از همکارا گفت نه چیپ روی برد داره گرافیک اینتلشون!
اونم گداشتم داره تست میشه.نسوزه یه وقت خیلی داغ کرده الان رو تست انویدیاست!
--------------------------
تست انجام شد خطای خاصی نداد ولی فقط گرافیک انویدیا را تست می کند و گزینه ای برای تست گرافیک اینتل پیدا نمیکنم

گرافیک اینتل داخل پردازنده هست .
شما درایور جدید اینتل رو از سایت سازنده دانلود کنید . درایور NVIDIA هم مدلش رو بگید به همراه نسخه ویندوز . 32 یا 64 ؟

karimnezhad

کاربر vip
کاربر
2009-11-11
97
85
همونطور که گفتم توی پست اول جدیدترین درایور اینتل رو از سایت اینتل دانلود کردم همچنین جدیدترین انویدیا هم از سایتش (مدل GT540m درایور آخرشم ورژن 350 ه) که هردو الان نصبن روی سیستم ولی باز داستان همینه.از خیلی از همکارا سوال کردم کسیم متاسفانه یا خوشبختانه به چنین مشکلی بر نخورده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farah676

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
همونطور که گفتم توی پست اول جدیدترین درایور اینتل رو از سایت اینتل دانلود کردم همچنین جدیدترین انویدیا هم از سایتش (مدل GT540m درایور آخرشم ورژن 350 ه) که هردو الان نصبن روی سیستم ولی باز داستان همینه.از خیلی از همکارا سوال کردم کسیم متاسفانه یا خوشبختانه به چنین مشکلی بر نخورده

قبل از نصب درایور درایور قبلی رو پاک کردید ؟

karimnezhad

کاربر vip
کاربر
2009-11-11
97
85
ویندوز نو بود و درایوری نصب نبود.من شکم خیلی به CPU هست قراره ببرم پیش یکی از همکارا تست بزنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farah676
بالا