آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تصویر ندادن مادربرد گیگا مدل ga-g945pl-s3p بعد از ریستارت کردن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

setam

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-05-28
392
683
بندرلنگه
سلام ویندوز بالا میاد بدون مشکل وقتی رستارت میکنم دیگه بالا نمیاد سیستم روشن ولی تصویر نیست باید از پاور خاموش کنم و دوباره سیستم روشن کنم بایوس آپدیت کردم با cpu , ram و گرافیک دیگه تست کردم مشکل رفع نشد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: samad-ch

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
546
1,133
خوزستان-
پاسخ : تصویر ندادن مادربرد ga-g945pl-s3p بعد از ریستارت کردن

سلام..آی سی آی او رو ریسولد کنید

veisian63

کاربر vip
کاربر
2014-02-25
104
280

سلام قبل از هر کاری بدون هارد هم تست می کردی ببین اصلا وضعیت سیستم شما باز همینطوری که گفتید هستش یا نه؟ با یه هارد دیگه تست کن و ویندوز روش نصب کن در نهایت ، اگه متوجه شدی از هارد ، بیشتر روی کابلهای دیتا و پاور اتصال به هارد را هم خوب چک کن ، همه اینها هم تأثیر داره ، اگه دیدی بدون هارد هم این وضعیت را داره نتیجه را اعلام کن ، راستی کلیه ولتاژهای مربوطه روی مادربرد را بررسی و اعلام کن ببین مشکلی دارند یا نه؟ راستی با یه پاور دیگه هم تست کن.... تا بعد از نتیجه اعلام شده به شما عرض کنم که مشکل از کجاست....یه مادربرد همچین مشکلی داشت و ولتاژ روی پایه های کریستال کنار چیپ جنوبی یکی بود بعد با تعویض کریستال مشکل حل شد ، نکته: از آنجا که کابلهای IDE و SATA را پل جنوبی کنترل و مدیریت میکنه ممکنه چیپ جنوبی شما زیاد داغ میشده و دیسکانکتی ناچیزی داشته باشه و یا کلا یه قسمتی مدار داخلی خود چیپ مشکل داشته باشه و در اینجا باید چیپ جنوبی عوض شود ، موفق باشید.

آخرین ویرایش:

setam

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-05-28
392
683
بندرلنگه

سلام ممنون از دوستان که راهنمایی کردید با ریسولد کردن IO مشکل حل شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا