آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نیاز به sdram شابلون

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,709
(تبرستان) آمل
[FONT=&quot]سلام و احترام [/FONT]

[FONT=&quot]نیاز به [/FONT]sdram[FONT=&quot] شابلون[/FONT][FONT=&quot] به شماره [/FONT]ic [FONT=&quot] - [/FONT]nt5tu32m16cg-25c[FONT=&quot] [/FONT]

[FONT=&quot]لطفا در صورت موجود بودن یا تهیه کردن اطلاع دهید در خدمتم[/FONT]
[FONT=&quot]تشکر و احترام

free-ship-20-pcs-lot-direct-heat-stencil.jpg

1300180313_47261_61823_NT5TU32M16CG-25C.jpg

[/FONT]

gasemi.m100

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-02
477
952
سلام خدمت همکاران
اگر اطلاع دارید لطفا به اشتراک بذارید
چه شابلونی برای این مدل مناسب هست و از کجا (به صورت اینترنتی ) میشه تهیه کرد
با تشکر

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
478
1,429
سلام خدمت همکاران
اگر اطلاع دارید لطفا به اشتراک بذارید
چه شابلونی برای این مدل مناسب هست و از کجا (به صورت اینترنتی ) میشه تهیه کرد
با تشکر

سلام
اگر گیرتون نیومد چون تعداد پایه ها کم هست میتونید بصورت دستی با توپ قلع ریبال کنید

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,672
176,782
iRanTK.iR
با سلام و تشکر
چطور و توپ قلع چه سایزی؟

درود بر شما

اگر خیلی واجب هست میتونید شابلون همه کاره ای که به این مدل رم میخوره پیدا کنید و بعد قسمت وسطشو بدید به کسانیکه دستگاه لیزر دارند و به اندازه اون برآمدگی با دستگاه لیزر برای شما برش بزنند تا شابلون سر جاش بشینه ...

با سپاس

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,672
176,782
iRanTK.iR
با سلام و تشکر
چطور و توپ قلع چه سایزی؟

درود مجدد

باید توپ های قلع رو یکی یکی سرجاشون قرار بدید و بعد حرارتشون بدید تا سرجاشون بشینند .

من قبلا انجام دادم .

پیشنهاد می کنم ابتدا آی سی رو روی یک اتوی سرد ثابت کنید و بعد روی آی سی خمیر فلکس بزنید و بعد توپ ها رو یکی یکی سرجاشون قرار بدید و بعد از اتمام کار اتو رو روشن کنید .

پیوست‌ها

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
478
1,429
با سلام و تشکر
چطور و توپ قلع چه سایزی؟

سلام
اصلش 0.45 هست ولی سایز 0.4 بیشتر توی بازار گیر میاد و مشکلی نداره
سطح چیپ رو خیلی کم به فلکس مرغوب آغشته میکنید دقت کنید که یک لایه نازک بیشتر نباشه من برای اینکار از قلمو استفاده میکنم بعد توپ های قلع رو زیر لوپ بچینید و بعدش با نازل بزرگ روی باد کم حرارت بدید.
اگر در حین حرارت توپ های قلع لغزیدن و بهم چسبیدن فلکس زیاد زدید و باید کمتر بزنید.

در آخر من دو مرحله اضافی انجام میدم (البته برای چیپ های بزرگ بیشتر کاربرد داره):

[hide]1- دوباره مقدار بیشتر فلکس میزنم و روی باد کم همه چیپ رو حرارت میدم تا کل توپ ها براق و محکم بشن.

-تمیز کاری با با تینر 20000 یا الکل %97

2-ساییدن چیپ روی یک برگه کاغذ جهت سمباده شدن و یک ارتفاع شدن پایه ها (گاهی توی مرحله قلع کشی پایه های قدیمی مقداری قلع روی بعضی پایه ها میمونه و ارتفاع بعضی پایه ها بالا با بقیه فرق داره و این کار یک حسن دیگه هم داره و اون هم تخت شدن سر توپ قلع ها و سطح تماس بیشتر برای چسبیدن به پد در لحظه ذوب هست)

-تمیز کاری نهایی

-آماده نصب روی برد

برای نصب روی برد هم نیاز به فلکس زیاد نیست و با مقدار کم عملیات با موفقیت انجام میشه

[/hide]
دو مرحله اضافی ضروری نیست و میشه انجام نداد ولی طبق تجربه من این دو مرحله شانس موفقیت رو بسیار بالا میبره.

آخرین ویرایش:
بالا