آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سيستم هاي تصويري

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

detector

Banned
2009-10-07
83
218
سلام
دوستان بعضي از سيستم هايي كه در بازار مي فروشن وبه فلزياب هاي صوتي وصل مي شن وتصاوير رو اسكن كرده وبه لب تاپ ارسال مي كنند مواظب اين سيستم ها باشيد وقول نخوريد اين ها هيچ كارايي ندارند وقتي به سيستم وصل مي شن اتو بالانس دستگاه رو به هم مي ريزن ودستگاه هي صوت مي كشه وشما هي تصاوير گوناگون دريافت مي كنيد اين ها بيشتر جهت تلكه كردن پول مي باشند .موفق باشيد

biman

Banned
2008-09-25
120
162
Iran
اقاي صحرايي شما جلوي كاراي خودت رو بگير و ديگران رو قول نزن

دوستان detector كسي نيست جز همان كيوان صحرايي كه با ماينر و .... سر امثال من و شما رو كلاه گذاشت و دستگاههاي بي اعتبار خودش رو فروخت

حواستون جمع كنيد چون اين شخص هيچ چيزي از مدار و فلزياب نمي داند و فقط به فكر بالا كشيدن پول شما ميباشد

ديگه چي توي اون سر خلاصت ميگذره

detector

Banned
2009-10-07
83
218
ماشاالله شما رو كه هيچ كس نمي شناسه آقاي جاني پور من كلاهبردارم

آقاي رمضاني كلاهبرداره آقاي كاظمي كلاهبرداره آقاي جليلي كلاهبرداره

همه كلاهبردارن فقط شما درستي و به فكر پول نيستي همه ي ما رو

كلاهبردار كردي امدي وبلاگمون فهش مادر ********** دادي چيزي نگفتم من

اينجا اطلاع رساني مي كنم به كسي هم كار ندارم و اينجا چيزي هم نمي

فروشم پا تو از كفشم بيرون كن من هم مجوز دارم شما هم كاري نكن كه

بد بشه

شما دستگاه رورسي رو كه13 م ت 35 م ت مي دادي به فكر پول

نبودي قطعات ماينرو 950 هزار تومان مي دادي پول مردم رو بالا نمي

كشيدي سيم تايواني كه متريش 1500 تومنه 4 متريشو 220 هزار

تومن مي دادي به فكر پول نبودي پروندت كه پر دست از سر كچل ما

بردار

detector

Banned
2009-10-07
83
218
سلام
دوستان سيستم هايي كه روي lcd گرافيكي تصوير رو به صورت نقطه نقطه اسكن مي كنند بسيار مناسب تر از اين سيستم ها هستند وقيمت مناسبي هم دارند كساني كه علاقه مند به تصويري كردن فلزياب هايشان هستند مي توانند از اين سيستم ها استفاده كنند كه تاثيري هم روي اتو بالانس دستگاه نداره يا بسيار كم هست

biman

Banned
2008-09-25
120
162
Iran
بدبخت بيچاره من نه جاني پورم و جليلي من ايمان هستم و دوسال هستش كه اينجا عضوم و با كسي هم كاري ندارم ولي شماها و امثال شما يك عده دزد و كلاه بردار هستيد كه رفيق جيب مردميد نه كار براي انها و درضمن قيمت روور سي همه جا 15 مليون هستش و شما هم داري شعر مگي

من خودم از اقاي جاني پور لوپ 1*1 رو 25000تومان خريدم نه 250هزار تومن و ماينر هم ديگه نميفروشه و گذاشته شما كلاه بردار بفروشيد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: irancom

detector

Banned
2009-10-07
83
218
پس چرا كاسه داغتر از اش شدي از كجا مي دوني از فلزياب چيزي نمي دونم اون وقت كه جاني پور لوپ 1*1 رو تو سايتش 220 هزار تومن زده بود ماينر 4 رو يك ميليونو پانصد هزار تومن مي فروخت فايل اصليشو 150 هزار تومن مي فروخت وبه خاطر همين مسئله از مدير بخش فلزياب ها بر كنار بود وپستشم هنوز باقيه شما كجا بودي راجب جاني پور با من بحث نكن كه بد پرونده اي پيش همه داره شما يا جاني پوري يا ازش پورسانت مي گيري يا حتما در عوض سرپرستي سايتش پسوردتو بهش دادي

آخرین ویرایش:

biman

Banned
2008-09-25
120
162
Iran
من نه طرف جاني پورم و نه طرف شما

چون كسي كه از فلزياب سردر بياره از اينجور كلمات ركيك استفاده نمي كنه detector

detector

Banned
2009-10-07
83
218
من نه طرف جاني پورم و نه طرف شما

چون كسي كه از فلزياب سردر بياره از اينجور كلمات ركيك استفاده نمي كنه detector

شما اگر مي دونستي تو قسمت نظرات وبلاگم جاني پور چي ها مي نوشت حق رو به من مي دادي

biman

Banned
2008-09-25
120
162
Iran
اقاي عزيز شما ميدونيد همين اتفاق در وبلاگ خود اقاي جانيپور هم افتاد و .....وبلاگ دوستان ديگر

عزيز من اگر كسي بخواد شما و هر كس ديگه اي رو ناسزا بگه مياد اسم خودش رو مينويسه ....
ميدونيد كه توي اينجور مسائل هركي توي كار خودش يك سري دشمن داره و ممكن يكي با اسم كس ديگري اينكار را بكنه و بزن تو اسم كس ديگه اي پس شما هم كمي فكر كن دوست من حالا كدورت ها رو تمام كنيد و با هم اين سال جديد رو اشتي كنيد من هم باهاشون صحبت مي كنم تا از اخراج شما صرف نظر كنه پس تا دير نشده بيايد با هم اشتي كنيد و حالش رو ببريد توي سال جديد

آخرین ویرایش:

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
دوستان تورو خدا جنجال الکی را تموم کنید

من آقا ایمان را میشناسم او جانیپور نیست که مرد مومن
من خودم تلفنی هم با جانیپور صحبت کردم و هم با اقا ایمان و شما اشتباه میکنی
بیخیال ما میخوایم یه فلزیاب خوب درست کنیم نه این که بهم فوش بدیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: tx-mafia
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا