آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: تعمیر سخت افزاری فلش مموری

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود مجدد
فقط قبل از تعویض آی سی ، آن مقاومتی که در عکس با رنگ آبی علامت زدم را چک کنید سوخته نباشد شماره آن مشخص نیست ولی فکر کنم مقاومت فیوزی باشد
موفق باشید

IMG_0416.jpg

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با سلام و تشکر
به احتمال زیاد از نوع پرو گرامی هم هستش؟که اگر هم تو بازار پیدا بشه به برنامش دسترسی نداریم.از اونجایی که این فلش 4گیگ هستش و تو بازار این نوع فلش 4 گیگ شاید پیدا نشه اگه بنده فلش 8 گیگ بگیرم میتونم از کنترلر اون برای این استفاده کنم؟یا این که حافظه 4 گیگ رو روی برد 8 گیگ بزارم
با درود
فکر نکنم در بازار یافت شود . از همکاران انجمن هم میتوانید کمک بگیرید شاید موجود داشته باشند در قسمت بازارچه کاربران درخواست دهید فقط قبل از خرید دو پست قبل را انجام دهید سپس نتیجه را اعلام فرمایید
باید از اوراقی همین شماره را تهیه و نصب کنید
موفق باشید

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,417
5,463
با درود
در عکس یک قسمت سوختگی مدار دارد آن را سیم کشی کنید اگر جواب نداد باید آی سی تعویض گردد
موفق باشید

مشاهده فایل‌پیوست 116264
با سلام و تشکر
 نه خیر دوست و استاد عزیز سوختگی نیست بنده برای سهولت کار یه تیکه سیم لحیم کردم به اون پایه تا بتونم راحتتر پراب اهم متر رو بچرخونم که اون نقطه سایه قلع هستش که در عکس اینطور افتاده.
  راه دیگه ای وجود نداره که بتونم اطلاعات داخل حافظه رو اگه سالم باشه بیرون بکشم.به غیر از خرید یه فلش دیگه.ضمناً مقاومتی هم که فرموید 2.7اهم است و سالم است
خیلی حیف شد نزدیک به 7سال بو که داشتمش

آخرین ویرایش:

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
با سلام و تشکر
نه خیر دوست و استاد عزیز سوختگی نیست بنده برای سهولت کار یه تیکه سیم لحیم کردم به اون پایه تا بتونم راحتتر پراب اهم متر رو بچرخونم که اون نقطه سایه قلع هستش که در عکس اینطور افتاده.
راه دیگه ای وجود نداره که بتونم اطلاعات داخل حافظه رو اگه سالم باشه بیرون بکشم.به غیر از خرید یه فلش دیگه.ضمناً مقاومتی هم که فرموید 2.7اهم است و سالم است
خیلی حیف شد نزدیک به 7سال بو که داشتمش

سلام دوست من

دوستان من حتی از کپی هم کپی برمی داریم شما می گید 7 ساله داشتم و در مغازه از اون استفاده می کردهایم مهندس وسایل باارزش و اطلاعات ارزشمند را باید
دقت بالا در نگهداری انجام دهید و از اون توی مغازه استفاده نمی کردی که ولتاز12 ولتی پدر فلش در میاره دوستان از اینجایی که فیوز نداشت هر دو خراب شده تعمیر
نمیشه خیلی سخت اما اگر آیسی فلش در بیاری و روی پراگرامر بزاری توی پراگرامر های سرعت بالا میگیم شاید اطلاعات یافت بشه عزیز از اون هم سالم باشه

amirmcloren

کاربر vip
vip
کاربر
2019-03-14
3
0
33
با سلام من یک فلش دارم پایه هاش کنده شدن نمیدونم از کجا سییم بکشم میهش راهنمایی کنید

بالا