آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

روشن شدن خودکار سیستم با مین گیگا h61ma

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

patriot2

کاربر
2010-10-15
6
15
سلام
یه سیستم آوردن با مین برد گیگا h61ma و پاور green 380 موقعی که شبکه اون که آنبرد هست متصل میشه سیستم بعد از خاموش شدن اتوماتیک دوباره روشن میشه بدون اتصال کابل شبکه این اتفاق نمی افته
اگه از دوستان ایده ای داره لطفا منو راهنمایی کند چطور مشکل رو حل کنم
ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
دوست عزیز شما [hide]به بایوس برو و تو تب power قسمت wake on lan رو disable کن ...

نکته : بسته به بایوس شما یک مقدار مکانش فرق میکنه .
------------------------
فعلا این راه رو برو اگه نتیجه نداد راه دیگری را بگویم
[/hide]

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
دوست من سلام

قبل از هر کاری کابل شبکه رو بدون اتصال به مودم و فقط کابل رو به سیستم متصل کنید ببینید باز همون اتفاق میفته ؟

اگر نه اول خود پورت شبکه رو چک کنید بعد خازنها و مقاومت های smd پشتش رو چک کنید و در آخر خود آی سی رو

ببینید ولتاژ 3.3 روی پایه هاش هست و بین پایه ها اتصالی یا دیسکانکتی ( لحیم سردی ) وجود نداره

بعد از اطمینان از موارد بالا برد رو بیرون از کیس به مودم متصل کنید و حرارت پل جنوبی رو تست نمایید

اگر نقطه ای باشد باید چیپ تعویض شود اگر نه ریبال یا ریسولد رو انجام دهید منتها با دستگاه نه هیتر

موفق باشید

patriot2

کاربر
2010-10-15
6
15

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
تمام گزینه های wake on رو دیسیبل کنید . چون کاملا مشخص هست . دستور روشن شدن به خاطر کابل شبکه هست .

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
دوست عزیز راه زیر رو هم تست کنید . فقط من تغییرات رو اعمال نکردم . همه چی باید طبق شکل باشه .

[hide] ezgif-1212353329.gif[/hide]

آخرین ویرایش:

patriot2

کاربر
2010-10-15
6
15
ممنون enzomartini عزیز با روشی که گفتید مشکل حل شد ولی برام عجیبه که من برای اطمینان ویندوز رو هم عوض کردم اما با این حال مشکل حل نشد یعنی این تنظیمات دیفالت خود ویندوز هست یا دیفالت خود درایور دیوایس مربوطه؟؟؟

ممنون از بابت راهنمایی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا