آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل با مودم dlink dsl-2640u c1

yaghooblaf1

کاربر
2015-01-26
19
30
با گوشی دیگه هم تست کردم همین مشکل رو داره. فایروال رو تو تنظیمات مودم غیرفعال کردم باز نشد که نشد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

yaghooblaf1

کاربر
2015-01-26
19
30
بله فریمور هم عوض کردم ماله خودش ۱.۱۰ بود من آخرین ورژنش که ۱.۲۵ بود رو زدم ولی بازم نشد که نشد.

MSL

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-20
333
1,892
تهران
عنی بجز پروگرام کردن راه دیگه ای نداره؟ آخع مودم الان تنها مشکلی که داره در محدود شدن سند فایل و عکس بیش از چند کیلوبایته یعنی نوشته رو سند میکنه ولی با فی ل ت ر شکن درست میشه. از تو تنظیماتش نمیشه راش انداخت؟

دوست گلم فرق بین آپدیت و فلش تو همینه دیگه به طور مثال شما ویندوزت خراب میشه 2 راه داری
1 - ویندوز را تعویض کنی حدود 30 دقیقه طول میکشه ولی هاردت فرمت شده و بد سکتور هاش تعمیر شده و اینکه فایل هات تازه شدن و از هم گسیخته نیستند
2 - ویندوز را ریپیر کنی که بیشتر از 30 دقیقه طول میکشه ولی هاردت فرمت نشده و بد سکتور هات باقی موندن . فایلهات قدیمی موندن . فایل های ویندوزت ازهم گسیخته موندن و ....

خودت قضاوت کن !

البته بارها شده من pc تعمیر کردم اول ویندوز را ریپیر کردم و یا با ویندوز زنده سیستم را بالا آوردم مشتری فایل هایی که تو درایو ویندوزش بوده رو برداشته بعد مجددا فرمت و نصب ویندوز!

تعمیرکار خوب تعمیرکاریه که کار رو به بهترین صورت انجام بده که کارش برگشت نخوره مشتری برای کار دیگه بیاد مغازه نه برای همون کار قبلی.!

من جای شما باشم ابتدا یک بک آپ از فریمور آیسی فلش میگیرم بعد آیسی رو دامپ میکنم و خودم رو راحت میکنم همونطور که خدمتتون عرض کردم مشکل شما نرم افزاریه !
ولی خوب یکم سخت افزاری هم قاطیش شده اول اون کارهایی رو که گفتم بکن بعد برو ای سی فلش رو در بیار و فلش کن باز هم میگم قبلش از فایل خود فلش بک آپ بگیر که یه وقت گیر نکنی!

mehran404

کاربر vip
کاربر
2012-02-27
173
303
با سلام دوست عزیز موقع کانفیگ مودم برای این که بتونی از اپ استور برنامه بگیری اگه ایران داره بزن امریکا یه کشور دیگه مشکلت باید حل بشه .در باره سخت افزارت یک اسی یا قطعه ای داره جریان بیش از حد میکشه که با 12 ولت 1امپر مودمت روشن میشه ولی با 500میلی روشن نمیشه .اگر سی پیو داغ میکنه رگلاتور کنارشو ولتاژ بگیر یا وردار ببین مودم چطور عمل میکنه بازم داغ میشه یا چراغش روشن میشه چه عملکردی داره.؟ شاید تاریخ پست گذشته باشم نوشتم یه نکاتی که خودم تجربه کردم شاید بازم برا کسی پیش بیاد بخونه .

بالا