آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: اجرا نشدن کلیه فایل ها در درایو ویندوز۸

elecut

کاربر
2010-08-21
5
1
سلام دوستان
من اطلاعات هارد قبلیم رو ریختم رو هارد جدیدم و هارد قبلی رو متاسفانه فروختم
من سه تا ویندوز داشتم که الانم کار میکنن منتها توی درایو ویندوز ۸ هرچی فایل داشتم باز نمیشن، توی ویدوز ۷ و xp هم رفتم بازم همونطور بود، اخطار امکان خراب بودن فایل میاد، فایل ها حجمشون درسته و رنگشون عادیه نه سبز نه هم آبی. با ویندوز لایو هم امتحان کردم بازم نشد،کپی کردم جای دیگه اونجاهم باز نشد. ریکاوری هم چیزی پیدا نکرد.recovery my file v3.
لطفا کمکم کنید یک سری از این فایل ها خیلی واسم مهمه.خواهش مینکم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ajan

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
محل دقیق فایلها توی فولدرهای ویندوز مثل داکیمنت هست ؟ یا همان پارتشینی که ویندوز 8 نصب شده ؟

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
محل دقیق فایلها توی فولدرهای ویندوز مثل داکیمنت هست ؟ یا همان پارتشینی که ویندوز 8 نصب شده ؟

سلام مهندس ما با راهنمایی خوب که کرده اند این حالت اعلایم کن به نظر من ویروس این کار با هارد کرده یک ویروس کش حسابی بزن اگر شید باشه که خوب

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
دوست عزیز بفرمایید ایا حجم یا نوع فرمت فایل هاتون تشخیص داده میشه ؟

سوال بعد اینکه چطور فایل ها رو به هارد دوم انتقال دادید ؟ بصورت اکسترنال یا اینترنال هارد رو متصل کردید!

در اخر هم یه شات بزارید از فایلاتون مثلا

elecut

کاربر
2010-08-21
5
1
بیشتر فایل ها خرابه چه داخل داکیومنت چه روی خود پارتیشن درایو
آره حجم و نوع فایل مشخصه.
به صورت اینترنال کپی کردم

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
احتمالا شما فایلات توی فرایند کپی آسیب دیدن . چون بعضی مواقع بعلت ضعیف بودن پاور و نصب چند هارد هارد شناسایی میشه و کار هم میکنه اما متاسفانه یه همچین جاهایی میزاره آدمو و فعلا کاری از دستت برنمیاد . اگه move کرده باشی که هنوز بدتر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
بنا به موارد مشابه یا موردی که مصطفی جان گفتند هست . یا سیستمتون احتمالا آلوده به ویروس هست . بهترین راه هم استفاده از دیسک نجات avira و اسکن کل هارد میباشد .

mahmod31

کاربر vip
vip
کاربر
2008-03-25
216
1,675
با سلام
البته لطف کن بگو فایلهاتون با چه فرمت هستن که باز نمیشن و ایا مشکل مذکور با کلیه فرمتها هست یا فقط فرمت خاصی مشکل داره ؟
دوست عزیز قبل از هر کاری لطف کن بگو هارد جدیدت نو بوده یا دست دوم ؟
در مرحله بعد برای تست که زودتر به نتیجه برسیم محتوای یک فلش یا هر چیز دیگری را در هاردت کپی کن بعد ببین فایلهای که جدید کپی کردی سالمن یا نه ؟
اگر فایلها سالم باشن یعنی هاردت از لحاظ سلامتی مشکلی نداره
فکر نمیکنم مشکلی در فرایند انتقال پیش اومده باشه چون خود ویندوز اگه مشکلی باشه اخطار میده احتمال میدم هارد جدیدت مشکلی داشته باشه در غیر این صورت فایلها در هارذ قبلیت مشکل داشتن

آخرین ویرایش:
بالا